Loty z Warszawy do Lyonu

Lyon jest jednym z najstarszych francuskim miast urokliwie położonym nad Rodanem i Saoną. Zabytkowa - historyczna część Lyonu została wpisana naListę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Co koniecznie trzeba tu zobaczyć? Zwiedzanie miasta najlepiej rozpocząć od od wzgórzaFourvière, na którym znajduje się park archeologiczny oraz imponująca Bazylika Marii Panny. Piękna jest Starówka miasta wypełniona gotyckimi i  renesansowymi kamieniczkami i urokliwymi uliczkami. Ciekawą atrakcja jest także buddyjska Pagoda Thien-Minh ufundowana przez diasporę wietnamską.

We lipcu dostępne są bezpośrednie loty z Warszawy do Lyonu już od 326 PLN w dwie strony! Loty realizowane są przez linię lotniczą Wizzair.

ZAREZERWUJ LOT DO LYONU

Proponowany plan wycieczki:

14.07.2017: wylot z Warszawy (lotnisko Chopina) o 18:45, przylot do Lyonu 21:05

21.07.2017: wylot z Lyonu 21:35, przylot do Warszawy (lotnisko Chopina) o 23:55

Powyższa cena obejmuje jedną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Potrzebujecie noclegu? Na naszej stronie znajdziecie wyszukiwarkę, dzięki której znajdziecie najbardziej Wam odpowiadający hotel czy hostel.

ZAREZERWUJ NOCLEG W LYONIE

 A jeżeli sam Lyon to dla Was za mało i chcielibyście odwiedzić także inne miejsca koniecznie zajrzyjcie do naszego przewodnika po Francji, który dodatkowo podpowie Wam jakie dania francuskiej kuchni mogą skraść Wasze podniebienia.

Napiszcie do nas, pomożemy! A co najlepsze, zrobimy to nie tylko dobrze, ale także bezpłatnie.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.

Źródło: fly4free.pl