Loty z Warszawy do Nepolu

Neapol położony w cieniu Wezuwiusza przez wiele lat kojarzony był z mafią i biedą. Dziś uchodzi za najpiękniejsze i najbardziej żywiołowe miasto Włoch, stanowiąc kwintesencję południa Półwyspu Apenińskiego. To właśnie w Neapolu wymyślono pizzę i to właśnie tu skosztujecie tej najsmaczniejszej. Poza pizzą urzekną Was także, znane głównie z pocztówek malutkie uliczki z suszącym się praniem.

W czerwcu dostępne są bezpośrednie loty z Warszawy do Neapolu już od 288 PLN w dwie strony! Loty realizowane są przez linię lotniczą Wizzair.

ZAREZERWUJ LOT DO NEAPOLU

Proponowany plan wycieczki:

12.06.2017: wylot z Warszawy (lotnisko Chopina) 14:05, przylot do Neapolu 16:25

14.06.2017: wylot z Neapolu 17:00, przylot do Warszawy (lotnisko Chopina) 19:20 

Powyższa cena biletu dostępna jest tylko dla członków Wizz Discount Club. Za bilet bez zniżki zapłacicie 378 PLN. Cena obejmuje jedną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Potrzebujecie noclegu? Na naszej stronie znajdziecie wyszukiwarkę, dzięki której znajdziecie najbardziej Wam odpowiadający hotel czy hostel.

ZAREZERWUJ NOCLEG W NEAPOLU

W Neapolu obowiązkowo zobaczyć trzeba Piazza del Plebiscito z pałacem królewskim – dawną rezydencję królewskiej dynastii Burbonów. Symbol architektury klasycystycznej – piękny Teatro San Carlo oraz główny symbol miasta Castel Nuovo. Więcej turystycznych inspiracji znajdziecie w naszym przewodniku po Italii, z którego dowiecie się także jakich włoskich dań poza pizzą i spaghetti koniecznie spróbować podczas pobytu na Półwyspie Apenińskim.

Napiszcie do nas, pomożemy! A co najlepsze, zrobimy to nie tylko dobrze, ale także bezpłatnie.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.