Loty z Warszawy do Nicei

Nicea to jedno z najsłynniejszych miast Lazurowego Wybrzeża. Poza pięknymi plażami i nadmorską Promenade des Anglais znajdziecie to wiele ciekawych zabytków. Miasto tonosi ślady wpływów włoskich co widać zarówno w architekturze, kuchni, a nawet w miejscowym dialekcie. Stara Nicea to prawdziwa plątanina uliczek, w których tętni życie – pełno tu straganów, sklepików i kawiarenek, a także muzeów z zachwycającymi kolekcjami sztuki dawnej i współczesnej.

sierpniu dostępne są bezpośrednie loty z Warszawy do Nicei już od 213 PLN w dwie strony! Loty realizowane są przez linię Wizzair.

ZAREZERWUJ LOT DO NICEI

Proponowany plan wycieczki:

01.08.2018: wylot z Warszawy (lotnisko Chopina) 12:00, przylot do Nicei 14:25 (następnego dnia – 12.03.2018)

03.08.2018: wylot z Nicei 14:55, przylot do Warszawy (lotnisko Chopina) 17:10

Najniższa cena dostępna jest dla osób posiadających kartę Wizz Discount Club, cena regularna to 367 zł. Cena obejmuje jedną sztukę małego bagażu podręcznego o wielkości nie przekraczającej 42 x 32 x 25 cm.

Potrzebujecie noclegu? Na naszej stronie znajdziecie wyszukiwarkę, dzięki której znajdziecie najbardziej Wam odpowiadający hotel czy hostel.

ZAREZERWUJ NOCLEG W NICEI

Co poza Niceą warto zobaczyć we Francji? Nasz przewodnik po tym kraju przeprowadzi Was przed jego najważniejszezabytki i atrakcje. Znajdziecie w nim także wiele przydatnych informacji i cennych wskazówek dotyczących zwyczajów i kultury Francji. Podpowiemy również jakiedania francuskiej kuchni mogą skraść Wasze podniebienia oraz których win warto spróbować.

Napiszcie do nas, pomożemy! A co najlepsze, zrobimy to nie tylko dobrze, ale także bezpłatnie.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.

Źródło: fly4free.pl