Loty z Warszawy do Tokio

Czy w Japonii można spotkać samurajów na ulicy? Czy rzeczywiście wszechobecna jest moda na Hello Kitty, a roboty zastępują kelnerów i sprzedawców w sklepie? Stolica Japonii – Tokio z pewnością zachwyci każdego. To jedno z największych na świecie centrów biznesowych oraz ważny ośrodek kulturalny. Dzięki, wyszukanej przez nas ofercie tanich lotów do Tokio macie idealną okazje, aby osobiście się o tym przekonać odwiedzając Kraj Kwitnącej Wiśni.

lutym dostępne są loty z Warszawy do Tokio już od 1895 PLN w dwie strony. Loty realizowane są przez linię LOT oraz ANA.

ZAREZERWUJ LOT DO TOKIO

Proponowany plan wycieczki:

11.02.2017: wylot z Warszawy (lotnisko Chopina) 16:30, przylot do Tokio 16:15 (następnego dnia 12.02.2017)

18.02.2017: wylot z Tokio 11:40, przylot do Warszawy (lotnisko Chopina) 21:55

W cenie podstawowej będziecie mieli wliczony bagaż podręczny oraz bagaż rejestrowany nieprzekraczający wagą  23kg. Lecąc do Tokio czeka Was przesiadka w Brukseli, w drodze powrotnej przesiądziecie się na lotnisku w Paryżu.

Potrzebujecie noclegu? Na naszej stronie znajdziecie wyszukiwarkę, dzięki której znajdziecie najbardziej Wam odpowiadający hotel czy hostel.

ZAREZERWUJ NOCLEG W TOKIO

Japonia to niezwykle fascynujący kraj, w którym obejrzeć możecie pokaz walk sumo i przejechać się pociągiem jadącym ponad 300k/h. Przed wyjazdem warto zapoznać się z jego kulturą i zwyczajami w nim panującymi. W naszym przewodniku po Kraju Kwitnącej Wiśni znajdziecie wiele przydatnych wskazówek oraz podróżniczych inspiracji.

Nie macie czasu na organizację podróży? Napiszcie do nas, pomożemy! A co najlepsze, zrobimy to nie tylko dobrze, ale także bezpłatnie.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.

Źródło: mlecznepodroze.pl