Paryż z Poznania za 197 zł

Niesamowity, romantyczny, pełen pięknych zabytków i uroczych zakątków – taki właśnie jest Paryż, stolica Francji, nazywany także europejską stolicą sztuki i miłości. To w tym mieście znajduje się jedna z najsławniejszych budowli na świecie, będąca także jego niezaprzeczalnym symbolem – wieża Eiffla, a w podparyskim Luwrze zobaczyć można najsłynniejszy obraz świata Monę Lisę. I nawet jeśli akurat nie jesteście zakochani polecamy odwiedzić Paryż bo to miasto po prostu trzeba zobaczyć!

czerwcu dostępne są bezpośrednie loty z Poznania do Paryża już od 197 PLN w dwie strony! Loty realizowane są przez linię lotniczą Wizzair.

ZAREZERWUJ LOT DO PARYŻA

Proponowany plan wycieczki:

18.06.2017: wylot z Poznania 14:10, przylot do Paryża 16:10

21.06.2017: wylot z Paryża 16:40, przylot do Poznania 18:35

Powyższa cena biletu obejmuje wszystkich, nie trzeba być członkiem Wizz Discount Club. W takiej cenie zabierzecie ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Potrzebujecie noclegu? Na naszej stronie znajdziecie wyszukiwarkę, dzięki której znajdziecie najbardziej Wam odpowiadający hotel czy hostel.

ZAREZERWUJ NOCLEG W PARYŻU

Z pewnością wszystkim nam, chociażby z nawy znane są takie atrakcje jak Wieża EifflaLuwrKatedra Notre DameWersalPola ElizejskieMoulin Rouge czy Disneyland, jednak Paryż skrywa o wiele, wiele więcej. Aby dowiedzieć się czego jeszcze nie można przegapić podczas pobytu w stolicy Francji koniecznie zajrzyjcie donaszego przewodnika po tym magicznym mieście.

Napiszcie do nas, pomożemy! A co najlepsze, zrobimy to nie tylko dobrze, ale także bezpłatnie.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.

Źródło: wakacyjnipiraci.pl