Supertanie loty na Majorkę! Już od 18 zł w obie strony!

Zachwycająca perła Balearów w szokująco niskiej cenie! Majorka poleca się na przedłużony weekend!


Terminy lotów na Majorkę:

11.01.2019: wylot z Berlina o 13:05, przylot na Majorkę o 16:00

14.01.2019: wylot z Majorki o 9:35, przylot do Berlina o 12:30

Standardowa cena lotów na Majorkę: 250 300 zł

Cena w tej ofercie: 18 zł!

Jadąc na lotnisko w Berlinie własnym samochodem podróż zajmie Wam około 6,5 godziny z Gdańska lub Warszawy, 4 godziny z Wrocławia, 7 godzin z Krakowa. Parkując na ulicach odchodzących od lotniska nie będziecie musieli płacić za parking. Najtańszy parking strzeżony to koszt około 50 euro za tydzień.

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

Majorka-hiszpania-breakplan

 Majorka-hiszpania-breakplan

 

 

 

 

 

Majorka jest największą wyspą Balearów. Zachwyca pięknymi zatokami, uroczymi miasteczkami, zapierającymi dech w piersiach widokami i krętymi drogami wśród gór i klifów. Ta magiczna wyspa pełna jest niespodzianek, więc każdy znajdzie tam coś dla siebie. Nawet Fryderyk Chopin wybrał jedno z miasteczek Majorki na odpoczynek od paryskiego zgiełku. Będąc na niepowtarzalnej Majorce warto zwiedzić jej stolicę i górującą nad nią olbrzymią katedrę. Na wizytę zasługuje również wiele innych miast. Valldemossa, Denia, Alcudia to tylko kilka z nich. Nie można zapomnieć również o niesamowitych wybrzeżach, portach i klifach. Polecamy również wizytę w jaskiniach o nazwie Cuevas del Drach w miejscowosći Porto Cristo i wysuchanie relaksującego koncertu w pięknej scenerii podziemnego jeziora.

Lotnisko zlokalizowane jest 8 km od stolicy wyspy – Palma de Mallorca. Do centrum miasta najlepiej dojechać autobusem numer 1. Przejazd trwa około 25 minut i kosztuje 3 euro.

Podczas krótkiego pobytu polecamy noclegi w stolicy Majorki, która jest najlepszą bazą wypadową do innych miejscowości. Dobrą opcją w tym terminie jest również wynajęcie auta, którego koszt wypożyczenia będzie niższy niż zazwyczaj i pozwoli na pełne cieszenie się urokami wyspy.


Noclegi na Majorce znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Pogoda w styczniu

Średnia temperatura powietrza: 14oC, liczba dni deszczowych: 4.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć na Majorce lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!