Tanie loty do Alesund

Norwegia kojarzy się z malowniczymi widokami. Piękna przyroda przyciąga do tego państwa ogromną ilość turystów, a dla niektórych wycieczka nad zapierające dech w piersiach fiordy stanowi jeden z turystycznych celów. Wy również należycie do tej grupy? Dobrze się składa, gdyż Wizzair ma do zaoferowania tanie przeloty z Gdańska do norweskiej miejscowości Alesund. Do Norwegii możecie polecieć za niewielkie pieniądze już w maju.

Najtaniej za bilety zapłacą członkowie Wizz Discount Club - dla nich cena wynosi jednynie 78 PLN w dwie strony. Pozostałe osoby zapłacą za nie 118 PLN.

ZAREZERWUJ LOT DO ALESUND

Proponowany plan podróży:

19.05.2017: wylot z Gdańska o 13:55, przylot do Alesund o 15:55

21.05.2017: wylot z Alesund o 21:55, przylot do Gdańska o 23:50

W cenę biletów wliczony jest jeden mały bagaż podręczny o wymiarach nie przekraczających 42x32x25 cm.

Jeśli szukacie noclegu, nasza wyszukiwarka Wam w tym pomoże. Dzięki niej w łatwy sposób znajdziecie dokładnie taki obiekt, jakiego szukacie.

ZAREZERWUJ NOCLEG W ALESUND

Portowe miasto Alesund znajduje się na zachodnim wybrzeżu Norwegii. Jest to centrum norweskiego rybołóstwa. Jeśli lubicie podglądać ryby i inne morskie stworzenia, zawitajcie do Altantic Sea Park. Punkt widokowy na miasto znajduje się w Fjellstua, warta zobaczenia jest też latarnia morska Alnes. Chcecie dowiedzieć się więcej o Norwegii? Zachęcamy do przeczytania naszego przewodnika po Norwegii. Zawiera on wiele cennych wskazówek, dzięki którym wyciągniecie ze swojego pobytu w tym kraju wszystko to, co najlepsze.

Jesteście zbyt zabiegani, aby zajmować się kwestiami organizacyjnymi związanymi z podróżami? Napiszcie do nas, zajmiemy się tym, i to zupełnie bezpłatnie. Więcej informacji o naszej usłudze znajdziecie na tej stronie - klik.

Źródło: fly4free.pl