Tanie loty do Alicante! 170 zł w obie strony!

Tanie loty do pięknego Alicante! Spędź zimowy urlop w ciepłej Hiszpanii! Już od 170 zł w dwie strony!


Terminy lotów do Alicante:

3.02.2019: wylot z Gdańska o 6:35, przylot do Alicante o 10:05

10.02.2019: wylot z Alicante 10:40, przylot do Gdańska o 14:10

Standardowa cena lotów do Alicante: 350 400 zł

Cena w tej ofercie: 170 

 lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

 Dzielnica Santa Cruz-Alicante-Hiszpania-breakplanAlicante nocą-Hiszpania-breakplan

Jeżeli marzysz o urlopie z dala od zimowej aury, mamy propozycję. Tygodniowy urlop w ciepłym Alicante- stolicy Costa Blanca. Jest to miejsce, gdzie z pewnością poczujecie typowy hiszpański klimat. Jedną z najsłynniejszych atrakcji jest zamek Świętej Barbary, z którego, po wspięciu się na taras widokowy, możecie podziwiać piękną panoramę miasta. Dzięki temu, że Alicante jest otoczone mniejszymi miejscowościami, macie możliwość wybrania się na jednodniową wycieczkę do Calpe lub Villajoyosa. 

Lotnisko znajduje się w odległości 11 kilometrów od centrum. Najlepszym środkiem transportu jest autobus miejski o numerze C6. Koszt takiego przejazdu to niecałe 4€, a podróż trwa około 25 minut. 

Większość miejsc do zwiedzania w Alicante znajduje się w centrum, więc warto rozważyć nocleg w dzielnicach Centro lub Mercado. 


Noclegi w Alicante znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Pogoda w lutym

Średnia temperatura powietrza: 15oC, liczba dni deszczowych: 2.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Alicante lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!