Tanie loty do Aten! 111 zł w obie strony!

Okazja! 111 zł za loty z Poznania do ATEN i z powrotem!


Terminy lotów do Aten:

25.02.2019: wylot z Poznania o 18:50, przylot do Aten o 22:35

01.03.2019: wylot z Aten o 17:25, przylot do Poznania o 19:15

Standardowa cena lotów do Aten: 300-400 

Cena w tej ofercie: 111 zł!

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

 Greece ilustracja1Greece ilustracja2

Idealna okazja dla miłośników historii i nie tylko! Wypad do stolicy Grecji będzie idealnym urozmaiceniem zimowych dni. Jest to szansa na zobaczenie miejsca pochodzenia jednej z najbardziej znanych mitologii świata. Co warto zobaczyć w Atenach? Na pewno Akropol, Świątynię Zeusa Olimpijskiego i Narodowe Muzeum Archeologiczne. Warto przejść się również na wzgórze i zabytkowy fort Likawitos, skąd doskonale widać Akropol i Wielkie Ateny. Po aktywnie spędzonym dniu nie można się oprzeć spróbowaniu przepysznej greckiej kuchni! Polecamy rozważyć także jednodniową wycieczkę do zabytkowego Koryntu - dojedziecie tam pociągiem w godzinę za ok. 50 zł.

Z lotniska Eleftherios do Aten najlepiej dostać się autobusem. Bilet na autobus linii X95 kosztuje ok. 21,50 zł (5 EUR) w jedną stronę. Autobusy kursują całą dobę, a podróż do centrum Aten zajmuje ok. godzinę. 

Polecamy rozważyć nocleg w pobliżu stacji metra lub przystanku autobusowego, co znacznie ułatwi poruszanie się między atrakcjami.


Noclegi w Atenach znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Pogoda w lutym

Średnia temperatura powietrza: 10oC, liczba dni deszczowych: 7.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Atenach lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych! Udanej podróży!