Tanie loty do Barcelony

Barcelona jest najchętniej odwiedzanym przez turystów miastem Hiszpanii. I nic w tym dziwnego bo to miejsce z prawdziwym hiszpańskim temperamentem – piaszczystymi plażami, fiestami do rana, przepyszną kuchnią, pięknymi zabytkami i piłkarskimi emocjami.  Wiedzieliście, że  stadion Camp Nou wraz z muzeum poświęconym klubowi FC Barcelonie, ze względu na liczbę odwiedzających turystów znajduje się w ścisłej czołówce atrakcji nie tylko Katalonii, ale i całej Hiszpanii, ustępując tylko dwóm madryckim muzeom – Muzeum Prado i Muzeum Królowej Zofii?

W maju dostępne są bezpośrednie loty z Poznania do Barcelony już od 158 PLN w dwie strony! Loty realizowane są przez linię lotniczą Wizzair

ZAREZERWUJ LOT DO BARCELONY

Proponowany plan wycieczki:

10.05.2017: wylot z Poznania 07:10, przylot do Barcelony 09:55 

17.05.2017: wylot z Barcelony 10:30, przylot do Poznania o 13:25

Powyższa cena biletu dostępna jest tylko dla członków Wizz Discount Club. Za bilet bez zniżki zapłacicie 271 PLN. Cena obejmuje jedną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Potrzebujecie noclegu? Na naszej stronie znajdziecie wyszukiwarkę, dzięki której znajdziecie najbardziej Wam odpowiadający hotel czy hostel.

ZAREZERWUJ NOCLEG W BARCELONIE

Stolica Katalonii poza klubem piłkarskim FC Barcelona i Camp Nou znana jest oczywiście jako miasto Gaudiego – to tu zobaczyć można jego najsłynniejsze dzieła – Sagrada Familia, Park Guell, Casa Batllo, Casa Mila. Warto odwiedzić także dzielnicę gotycką – Barri Gotic oraz przespacerować się najsłynniejszą barcelońską ulicą – La Ramblą. Nie można pominąć również Wzgórza Montjuic. Po więcej turystycznych inspiracji zajrzyjcie do naszego przewodnika po Barcelonie.

Napiszcie do nas, pomożemy! A co najlepsze, zrobimy to nie tylko dobrze, ale także bezpłatnie.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.

Źródło: loter.pl