Tanie loty do Bazylei

Szwajcaria słynie z niezawodnych zegarków, wyrazistego w smaku sera oraz wyśmienitej czekolady. Do tej listy można byłoby dodać niesamowite widoki, góry, jeziora i urokliwe miasta. Jednym ze szwajcarskich miast zdecydowanie wartych odwiedzenia jest Bazylea, do której na przełomie czerwca i lipca polecicie z Warszawy już od 128 PLN w dwie strony.

Do Bazylei polecicie liniami Wizzair. Cena 128 PLN dotyczy członków Wizz Discount Club. Pozostali zapłacą za bilety 218 PLN.

ZAREZERWUJ LOT DO BAZYLEI

Przykładowy plan wycieczki:

27.06.2017: wylot z Warszawy (lotnisko Chopina) o 12:45, przylot do Bazylei o 14:45

04.07.2017: wylot z Bazylei o 15:15, przylot do Warszawy (lotnisko Chopina17:15

W podanych cenach możecie zabrać ze sobą na pokład jeden mały bagaż podręczny o wymiarach nie przekraczających 42x32x25 cm.

Jeśli szukacie noclegu, skorzystajcie z naszej łatwej w obsłudze wyszukiwarki.

ZAREZERWUJ NOCLEG W BAZYLEI

W Bazylei warto wybrać się na Stare Miasto, gdzie znajduje się ratusz. Inne atrakcje, czekające na Was w Bazylei, to: Katedra Świętego Pawła w Münster, Spalentor - brama miasta oraz Brama Św. Albana. A może chcecie zwiedzić także inne miasta w Szwajcarii? Jeśli tak, nasz przewodnik po Szwajcarii dostarczy Wam inspiracji, gdzie się wybrać. Co więcej, przeczytacie w nim o zwyczajach i kuchni tego niewielkiego, ale pięknego państwa.

Nie macie czasu na planowanie podróży? Napiszcie do nas, zajmiemy się organizacją Waszych wycieczek za Was. Więcej o naszej bezpłatnej usłudze dowiecie się na tej stronie - klik.

Źródło: fly4free.pl