Tanie loty do Brukseli

Bruksela jest stolicą Belgii i jednocześnie jest także administracyjną stolicą Unii Europejskiej. To wielokulturowe miasto, pełne kontrastów – tłumy turystów, przeplatają się tu z eleganckimi urzędnikami europejskimi i imigrantami. Interesująca jest także architektura tego miasta, w której styl art nouveau idealnie współgra z nowoczesnymi budynkami Parlamentu Europejskiego i monumentalnego symbolu miasta – Atomium. Serca turystów skrada tu zabytkowyrynek Grand-Placei przyległe do niego urokliwe, wąskie uliczki.

W lipcu dostępne są bezpośrednie loty z Warszawy do Brukseli  już od 143 PLN w dwie strony! Loty realizowane są przez linię lotniczą Wizzair.

ZAREZERWUJ LOT DO BRUKSELI

Proponowany plan wycieczki:

14.07.2017: wylot z Warszawy (lotnisko w Modlinie)18:30, przylot do Brukseli 20:35

16.07.2017: wylot z Brukseli 21:10, przylot do Warszawy (lotnisko w Modlinie) o 23:05

Powyższa cena biletu dostępna jest tylko dla członków Wizz Discount Club. Za bilet bez zniżki zapłacicie 170 PLN. Cena obejmuje jedną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach42 x 32 x 25 cm.

Potrzebujecie noclegu? Na naszej stronie znajdziecie wyszukiwarkę, dzięki której znajdziecie najbardziej Wam odpowiadający hotel czy hostel.

ZAREZERWUJ NOCLEG W BRUKSELI

Jeśli szukacie podróżniczych inspiracji, zapoznajcie się z naszym przewodnikiem po Belgii, podpowiadamy w nim, które miejsca warto odwiedzić i co poza Brukselą warto zobaczyć w tym pięknym kraju. Czego poza pommes frites i goframi z bitą śmietaną koniecznie spróbować podczas pobytu w Belgii? Odpowiedź znajdziecie w dziale potrawy i napoje.

Napiszcie do nas, pomożemy! A co najlepsze, zrobimy to nie tylko dobrze, ale także bezpłatnie.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.

Źródło: wakacyjnipiraci.pl