Tanie loty do Budapesztu! 198 zł w obie strony!

Tanie loty na Węgry!

Wybierz się do magicznego Budapesztu za 198 zł!


Tanie loty do Budapesztu można zarezerwować w podanych terminach:

05.11.2018: wylot z Warszawy o 08:50, przylot do Budapesztu o 10:00

07.11.2018: wylot z Budapesztu o 08:20, przylot do Warszawy o 09:30

Standardowa cena lotów do Budapesztu: 250-300

Nasze loty: 198 zł!

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

 ilustracja2 Budapeszt 377x221.jpgilustracja1 Budapeszt 377x221

Budapeszt zachwyca o każdej porze roku, jednak w listopadzie jest znacznie mniej zatłoczony niż w sezonie turystycznym. To dobra propozycja również dla tych, którzy liczą na niższe ceny w hotelach.

Port lotniczy im. Ferenca Liszta znajduje się 16 kilometrów od centrum Budapesztu. Najlepsze połączenie oferują autobusy linii 100E; podróż trwa niespełna 40 minut, a bilet dla jednej osoby kosztuje 350 HUF, czyli ok. 5 zł. Z lotniska można zamówić taksówkę, jednak nie ma możliwości skorzystania z aplikacji Uber. Budapeszt wyróżnia się doskonale rozwiniętą siecią transportu publicznego. Zwiedzanie warto rozpocząć w nizinnym Peszcie turystycznej mekce, w której znajdują się atrakcje takie jak parlament, opera, bazylika św. Stefana i termy Szechenyi. Drugi dzień proponujemy poświęcić na zwiedzenie górzystej Budy z zamkiem królewskim, wzgórzem Gellerta i basztą rybacką.

Z uwagi na wygodę polecamy zarezerwować nocleg w pobliżu stacji metra. Przystępnych cenowo hoteli warto szukać w dzielnicy Terézváros.


Noclegi w Budapeszcie znajdziecie w poniższym linku:

nocleg


Pogoda

Średnia temperatura powietrza w Budapeszcie w listopadzie wynosi 5oC, a liczba dni deszczowych 13.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Budapeszcie lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!