Tanie loty do Erywania

Armenia to piękny i wciąż nie do końca odkryty przez turystów kraj. Warto zwiedzić ten kraj nie tylko ze względu na bogatą historię, zabytki, piękne widoki oraz wyśmienite, choć proste jedzenie. Niezaprzeczalną wartością Armenii są jej mieszkańcy - ciepli, serdeczni, chętni do pomocy i wiecznie uśmiechnięci. Chcecie się o tym przekonać na własne oczy? Już w październiku możecie lecieć do stolicy Armenii - Erywania - w dobrej cenie z Warszawy.

Do Erywania polecicie na pokładzie polskich linii lotniczych LOT. Za lot w obie strony zapłacicie 606 PLN.

ZAREZERWUJ LOT DO ERYWANIA

Przykładowy plan wycieczki:

23.10.2017: wylot z Warszawy (lotnisko Chopina) o 22:20, przylot do Erywania następnego dnia (24.10.2017) o 3:50

30.10.2017: wylot z Erywania o 5:45, przylot do Warszawy na lotnisko Chopina następnego dnia 6:35

Loty są bezpośrednie. Na pokład możecie zabrać ze sobą bagaż podręczny o wadze do 8 kg i wymiarach nie przekraczających 55x40x23 cm.

Potrzebujecie noclegów? Skorzystajcie z naszej wyszukiwarki.

ZAREZERWUJ NOCLEG W ERYWANIU

Erywań to stolica Armenii. W mieście tym możecie zwiedzić m.in: Plac Republiki, Plac Wolności, Narodową Galerię Armenii o imponujących zbiorach, muzeum-twierdzę Erebuni oraz Muzeum Historii Armenii. Miłośnicy brandy powinni rozważyć wycieczkę do którejś ze słynnych destylarni. Warto także, byście wybrali się poza Erywań, by zobaczyć inne piękne zakątki Armenii. Wybierzcie się w góry Ararat, zwiedźcię świątynię Garni oraz monastyr Geghard. Armenia to malutki, ale bardzo urozmaicony kraj, w którym na pewno nie będziecie się nudzić.

Chcecie gdzieś się wybrać, ale nie wiecie, jak zabrać się za organizację swojej podróży? Dobrze trafiliście. Chętnie Wam pomożemy, a w dodatku nie weźmiemy za to ani grosza! Zainteresowani? Napiszcie do nas. Więcej o naszej usłudze przeczytacie na tej stronie - klik.

Źródło: Biblia Taniego Latania