Tanie loty do Grecji! Tylko 147 zł w obie strony!

Tanie loty do Grecji!

Wybierz się do Salonik za jedyne 147 zł w obie strony!


Tanie bezpośrednie loty do Salonik można zarezerwować w podanych terminach:

05.11.2018: wylot z Warszawa-Modlin o 20:30, przylot do Salonik o 23:45

12.11.2018: wylot z Salonik o 18:50, przylot do Warszawa-Modlin o 20:05

Standardowa cena lotów do Salonik:  350-450 zł

Nasze loty: 147 zł!

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

Saloniki-Grecja-Breakplan2 Saloniki-Grecja-Breakplan1

 

Z lotniska do centrum miasta najlepiej dostać się autobusem miejskim linii 78. Przejazd trwa ok. 45 minut i kosztuje 2 euro. Na terenie lotniska można również wypożyczyć samochód. Tygodniowy koszt wynajmu zaczyna się już od ok. 320 złotych.

Najważniejszym punktem w Salonikach jest symbol tego greckiego miasta, czyli Biała Wieża. Ciekawym miejscem jest także Plac Arystotelesa. Warto również zwiedzić bazylikę św. Dymitra i Muzeum Kultury Bizantyjskiej oraz uwzględnić w planie zwiedzania spacer po klimatycznej dzielnicy Ladadika i spacer promenadą.

Z Salonik można wybrać się na wycieczkę do Meteorów - klasztorów wykutych w skałach. Do Meteorów można dostać się autem - podróż trwa wtedy ok. 2,5 godziny. Jest również opcja przejazdu autobusem Ammon Express - wycieczki odbywają się 4 razy w tygodniu, a autobus pokonuje trasę 230 km w ok. 3 godziny. W cenie 40 euro mamy bezpośredni przejazd w obie strony. W Meteorach można zobaczyć prawdziwe prawosławne skarby i podziwiać wspaniałe widoki. Do każdego klasztoru można wejść po schodach. Należy pamiętać o odpowiednim ubiorze -  mężczyźni muszą mieć na sobie długie spodnie, a kobiety spódnice za kolano.

Zwiedzanie atrakcji zarówno w Salonikach jak i Meteorach w listopadzie może być dużo przyjemniejsze ze względu na brak tłumów oraz przyjemne, wiosenne temperatury, które mogą sięgać nawet 20°C.

W Salonikach bez problemu można znaleźć przystępny cenowo nocleg w okolicach centrum.


Noclegi w Salonikach znajdziecie w poniższym linku:

nocleg


Pogoda

Średnia temperatura powietrza w Salonikach w listopadzie wynosi 15°C, a liczba dni deszczowych - 7.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Salonikach lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!