Tanie loty do Hamburga

Wiosenna pogoda zachęca do wyjścia z domu i odbycia mniejszych lub większych wycieczek. Jeśli chcecie spędzić przedłużony weekend w bardzo ciekawym, ale niezbyt odległym od Polski miejscu, polecamy Hamburg. To portowe miasto położone w Niemczech zachwyca industrialnym klimatem i licznymi atrakcjami. W maju polecicie tam z Katowic już za 68 PLN w dwie strony.

Loty operowane są przez linię lotniczą Ryanair.

ZAREZERWUJ LOT DO HAMBURGA

Przykładowy plan wycieczki do Hamburga:

12.05.2017: wylot z Katowic o 20:45, przylot do Hamburga o 22:20

15.05.2017: wylot z Hamburga o 18:45, przylot do Katowic o 20:20

Podana cena dotyczy lotów z bagażem podręcznym nie przekraczającym wymiarów 55x40x20 cm wraz z dodatkowym małym bagażem nie większym niż 35x20x20 cm.

Szukacie noclegu? Hamburg dysponuje bardzo bogatą bazą noclegową, a nasza wyszukiwarka pomoże Wam znaleźć dokładnie taki obiekt, jakiego szukacie.

ZAREZERWUJ NOCLEG W HAMBURGU

Hamburg to miasto w północnych Niemczech, położone u ujścia Łaby do Morza Północnego. Jest to drugie największe miasto w Niemczech. Warto odwiedzić tamtejszy port, a także muzeum miniatur - Miniatur Wunderland. Jest to doskonała rozrywka nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych. Natomiast rozrywki tylko dla dorosłych, ale także szereg kulturalnych atrakcji, oferuje dzielnica czerwonych latarni St. Pauli. Będąc w Niemczech, musicie też spróbować tamtejszego piwa oraz kiełbasek.

Nie macie czasu bądź ochoty na planowanie swoich podróży? Napiszcie do nas. Chętnie zajmiemy się sprawami organizacyjnymi i zrobimy to zupełnie za darmo! Więcej informacji o naszej usłudze znajdziecie na tej stronie - klik.