Tanie loty do Indii! 1499 zł w obie strony!

Super okazja! Wybierz się wiosną do Indii i spędź tam niezapomniane 10 dni!


Terminy lotów do New Delhi:

02.04.2019: wylot z Krakowa o 05:30, przylot do New Delhi o 06:20+1 (przesiadka w Kijowie)

12.04.2019: wylot z New Delhi o 10:00, przylot do Krakowa o 21:20 (przesiadka w Kijowie)

Standardowa cena lotów do New Delhi: 2000-2500

Cena w tej ofercie: 1499 zł!

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

 indie ilustr1indie ilustr2

Idealna okazja dla miłośników orientu! Wybierz się wiosną do Indii na 10 dni pełne przygód. Indie są znane na całym świecie ze swojej bogatej historii, różnorodności oraz kolorowej kultury. Ponadtygodniowy wyjazd sprzyja eksploracji okolic stolicy, w których napotkacie na światowej sławy zabytki. Na pewno warto zobaczyć najpopularniejszy symbol Indii, czyli Taj Mahal w Agrze. W niedalekiej odległości od New Delhi znajduje się miasto Jaipur, znane z budynków wyłożonych różowym piaskowcem, co nadaje im niepowtarzalnego wyglądu. W Indiach każdy znajdzie coś dla siebie! 

Z lotniska DEL do centrum miasta dostaniecie się metrem. Koszt biletu w jedną stronę wynosi ok. 3,50 zł (60 rupii indyjskich). Podróż będzie trwała ok. 20-30 minut. Metro kursuje od 04:45 rano do 23:30, co 10-15 minut. 

Ze względu na to, że na trasie do Indii przesiadka w Kijowie wynosi 12 godzin w dzień, polecamy wykorzystać ten czas na szybkie zwiedzenie miasta.

Polecamy rozważyć nocleg w pobliżu stacji komunikacji miejskiej, co znacznie ułatwi poruszanie się między atrakcjami.


Noclegi w Indiach znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Pogoda w kwietniu

Średnia temperatura powietrza: 29oC, liczba dni deszczowych: 1.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Indiach lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!