Tanie loty do Indonezji

Indonezja leży na ponad 18 tysiącach wysp. W tej fascynującej krainie każdy znajdzie coś dla siebie – majestatyczne wulkany na tle tropikalnej, bujnej roślinności, tarasy ryżowe, piękne plaże z krystalicznie czystą wodą oraz unikalna, smaczna indonezyjska kuchnia, która zadowoli wszystkie kubki smakowe. Lot do Dżakarty – stolicy Indonezji może być początkiem Waszej wspaniałej wycieczki do Indonezji.

W październiku dostępne są loty z Warszawy do Dżakartyjuż od 1936 PLN w dwie strony! Loty realizowane są przez linię lotniczą Turkish Airlines.

ZAREZERWUJ LOT DO DŻAKARTY

Proponowany plan wycieczki:

06.10.2017: wylot z Warszawy 14:55, przylot do Dżakarty 18:00 (następnego dnia – 07.10.2017)

19.10.2017: wylot z Dżakarty 20:45, przylot do Warszawy o 14:00 (następnego dnia – 20.10.2017)

W obie strony czeka Was przesiadka na lotnisku w Stambule. Powyższa cena obejmuje jedną sztukę bagażu podręcznego oraz jedną sztukę bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 30 kg.

Potrzebujecie noclegu? Na naszej stronie znajdziecie wyszukiwarkę, dzięki której znajdziecie najbardziej Wam odpowiadający hotel czy hostel.

ZAREZERWUJ NOCLEG W DŻAKARCIE

Podczas pobytu w Indonezji warto wybrać się na Jawę, Sumatrę, Flores oraz słynną wyspę Bali, o której więcej dowiecie się z naszego przewodnika po tej pięknej wyspie. Znajdziecie w nim również informacje o zwyczajach panujących w Indonezji oraz tradycyjnych potrawach tego regionu.

Napiszcie do nas, pomożemy! A co najlepsze, zrobimy to nie tylko dobrze, ale także bezpłatnie.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.

Źródło: fly4free.pl