Tanie loty do Iranu

Iran to wciąż niedoceniany turystycznie kraj, a szkoda po podróżowanie po tym regionie i obcowanie z niezwykle gościnnymi Irańczykami to prawdziwa przyjemność. To co jest najbardziej charakterystyczne dla tego kraju to kultura perska – jedna z najstarszych na świecie, która wciąż obecna jest we wspaniałych zabytkach, kulturze i tradycjach. Poza stolicą Iranu – Teheranem warto odwiedzić także piękne miasta: EsfahanYazd i Shiraz oraz położone w pobliżu ruiny Persepolis.

Na przełomie stycznia i lutego dostępne są loty z Lwowa do Teheranu już za 355 PLN w dwie strony! Loty realizowane są przez linię lotniczą Azerbaijan Airlines.

ZAREZERWUJ LOT DO TEHERANU

Proponowany plan wycieczki:

21.01.2017: wylot z Lwowa 22:20, przylot do Teheranu 23:25 (następnego dnia – 22.01.2017)

04.02.2018: wylot z Teheranu 11:15, przylot do Lwowa 21:00

W obie strony czeka Was przesiadka na lotnisku w stolicy Azerbejdżanu - Baku. Cena obejmuje jedną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 55 x 35 x 20 cm i wadzie nie przekraczającej 10 kg.

Pamiętajcie, że obywatele Polski muszą posiadać ważną wizę irańską, aby móc wejść na teren tego kraju.

Potrzebujecie noclegu? Na naszej stronie znajdziecie wyszukiwarkę, dzięki której znajdziecie najbardziej Wam odpowiadający hotel czy hostel.

ZAREZERWUJ NOCLEG W TEHERANIE

Jeśli macie trochę więcej czasu warto zatrzymać się również w samym Lwowie i zwiedzić inne, piękne zakątki Ukrainy. Co szczególnie warto zobaczyć w tym kraju dowiecie się z naszego przewodnika po Ukrainie.

Napiszcie do nas, pomożemy! A co najlepsze, zrobimy to nie tylko dobrze, ale także bezpłatnie.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.

Źródło: fly4free.pl