Tanie loty do Izraela! 218 zł w obie strony!

Tanie loty do Izraela za 218 zł!

Leć do Tel Awiwu we wrześniu, by skorzystać z pięknej pogody i uzyskać złotą opaleniznę!


Tanie loty do Izraela można zarezerwować w podanych terminach:

15.09.2018: wylot z Poznania o 06:30, przylot do Tel Awiwu o 11:30

29.09.2018: wylot z Tel Awiwu o 12:20, przylot do Poznania o 15:30

Standardowa cena lotów do Tel Awiwu: 700-800

Nasze loty: 218 zł!

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

 ilustracja1 TLVilustracja2 TLV

Z lotniska Ben Guriona do centrum miasta można dojechać pociągiem. Koszt przejazdu to 16 NIS, czyli ok. 16-17 zł. Czas podróży wynosi niecały kwadrans. Na miejscu działają także autobusy i taksówki, jednak nie ma możliwości skorzystania z aplikacji Uber. Zwiedzanie Tel Awiwu warto rozpocząć od zabytkowej Starej Jaffy, w której mieszczą się m.in. wieża zegarowa z XVII w., kościół św. Piotra, meczet Mahmudija i stary port. Warto odwiedzić również bazar Karmel i modernistyczne Białe Miasto. Jako że Tel Awiw jest młodą metropolią, proponujemy poświęcić na zwiedzanie jego zabytków maksymalnie 2-3 dni. Resztę czasu dobrze będzie spożytkować na piaszczystych plażach, które wyróżniają się czystością i świetną infrastrukturą. Najpiękniejsze z nich to Metzitzim, Geula i Banana. Będąc w Tel Awiwie, warto wybrać się na jedno- lub dwudniową wycieczkę do oddalonej o 70 kilometrów Jerozolimy. Autobusem jedzie się tam około godzinę, a koszt przejazdu wynosi 34 zł.

Polecamy rozważyć nocleg w pobliżu plaży. Propozycją niskobudżetową są hostele.


Noclegi w Tel Awiwie znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Pogoda

Średnia temperatura powietrza w Tel Awiwie we wrześniu wynosi 26,5oC, a liczba dni deszczowych 1.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Izraelu lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!