Tanie loty do Izraela. Tylko 78 zł w obie strony!

Grudniowy WEEKEND w Izraelu! Przelot w cenie 78 zł w dwie strony!


Terminy lotów do Ejlatu:

14.12.2018: wylot z Poznania o 07:55, przylot do Ejlatu o 13:10

17.12.2018: wylot z Ejlatu o 18:00, przylot do Poznania o 21:30

Standardowa cena lotów do Ejlatu: 200-300 

Cena w tej ofercie: 78 zł!

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

 Israel Ilustracja1Israel Ilustracja2

Niepowtarzalna okazja na spędzenie grudniowego weekendu w ciepłym i słonecznym Izraelu! Ze względu na mniejsze upały jest to świetny czas na zwiedzanie. Ejlat jest najdalej położonym na południe miastem Izraela. To portowe miasto położone w południowej części pustyni Negew, nad Zatoką Akaba. Podczas pobytu w Ejlacie możecie  zobaczyć rafę delfinów oraz Podwodne Obserwatorium i Park Morski. W odległości ok. 30 km od miasta znajduje się Park Narodowy Dolny Timna, idealny do pieszych wędrówek. Będziecie mogli również spróbować pustynnej przejażdżki na wielbłądzie lub jeepem!

Z lotniska Ovda do Ejlatu dostaniecie się autobusem. Koszt biletu w jedną stronę to ok. 30 zł (8 dolarów), a czas podróży wynosi ok. 45 minut.

Ejlat to niewielkie miasto, po którym najlepiej poruszać się pieszo. Jeśli jednak zależy Wam na maksymalnej wygodzie, polecamy rozważyć nocleg w pobliżu przystanku autobusowego.


Noclegi w Ejlacie znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Pogoda w grudniu

Średnia temperatura powietrza: 15oC, liczba dni deszczowych: 2.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Ejlacie lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!