Tanie loty do Kairu

Egipt to państwo o bardzo bogatej historii, historią swoją sięgające VI w. p.n.e. Wciąż możecie zwiedzić w nim liczne świadectwa dawnej świetności. Najbardziej znane zabytki z czasów Starożytnego Egiptu to kompleks piramid oraz Wielki Sfinks znajdujące się w Gizie, położonej niedaleko Kairu. Jeśli chcecie zobaczyć te jedne z najsłynniejszych turystycznych atrakcji na świecie, wyświenita okazja ku temu nadarzy się już w październiku, gdyż wtedy polecicie do stolicy Egiptu w bardzo dobrej cenie.

Warszawy do Kairu polecicie na pokładzie linii lotniczych Alitalia Linee Aeree Italiane, a za bilety zapłacicie 825 PLN w dwie strony.

ZAREZERWUJ LOT DO KAIRU

Proponowany plan wycieczki:

10.10.2017: wylot z Warszawy (lotnisko Chopina) o 13:25, przylot do Kairu następnego dnia (11.10.20171:35

24.10.2017: wylot z Kairu o 3:30, przylot do Warszawy na lotnisko Chopina o 12:25

W obie strony czeka Was przesiadka w Rzymie. Możecie zabrać ze sobą bagaż podręczny o wadze do 8 kg i wymiarach nie większych, niż 55x40x23 cm.

Potrzebujecie noclegów? Skorzystajcie z naszej wyszukiwarki, by znaleźć obiekt odpowiadający Waszym wymaganiom.

ZAREZERWUJ NOCLEG W KAIRZE

Kair to stolica i największe miasto Egiptu, położone nad Nilem. Miasto to obfituje w atrakcje turystyczne. Oprócz obowiązkowej wycieczki do Gizy i obejrzenia Wielkiego Sfinksa oraz kompleksu piramid składających się z dwóch największych piramid wybudowanych w Starożytnym Egipcie - piramidy Cheopsa i piramidy Chefrena - oraz mniejszej piramidy Mykerinosa, zwiedźcie też atrakcje znajdujące się w samym Kairze: Wieżę Kairską, ruiny twierdzy rzymskiej czy grobowce mameluków. Nie zapomnijcie też spróbować egipskiej kuchni!

Nie macie czasu na organizowanie swoich wyjazdów? Napiszcie do nas - chętnie Wam pomożemy i nie weźmiemy od Was za to żadnych pieniędzy. Więcej o naszej usłudze przeczytacie na tej stronie - klik.

Źródło: Biblia Taniego Latania