Tanie loty do Kijowa! 78 zł w obie strony!

Tanie loty do Kijowa!

Wybierz się do stolicy Ukrainy za jedyne 78 zł w obie strony!


Tanie bezpośrednie loty do Kijowa można zarezerwować w podanych terminach:

02.12.2018: wylot z Bydgoszczy o 16:50, przylot do Kijowa o 19:35

05.12.2018: wylot z Kijowa o 20:25, przylot do Bydgoszczy o 21:10

Standardowa cena lotów do Kijowa: 150-200 zł

Nasze loty: 78 zł!

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

Ukraina-Kijów-breakplan2 Ukraina-Kijów-breakplan1

Po wylądowaniu na lotnisku Kijów-Boryspol, najlepiej dojechać autobusem na stację metra Vydybychi, a tam wsiąść w metro. Podróż autobusem trwa ok. 20 minut i kosztuje ok. 5-8 zł, a przejazd metrem trwa ok. 13 minut i kosztuje tylko złotówkę.

Kijów to miasto zróżnicowane pod względem architektury, co z pewnością robi na odwiedzających wrażenie. Podczas pobytu warto wybrać się do Filharmonii Narodowej oraz odwiedzić któreś z kijowskich muzeów  Muzeum Wody czy Dom Michaiła Bułhakowa to tylko niektóre z nich. Poza tym polecamy zobaczyć Aleję Pejzażową, stację metra Arsenalna i Złote Wrota, a także zwiedzić katakumby w Peczerskiej Ławrze.

Bez problemu można znaleźć nocleg w lepszym standardzie blisko centrum w przystępnej cenie, ale warto również rozważyć nocleg trochę dalej od centrum, lecz w pobliżu stacji metra.


Noclegi w Kijowie znajdziecie w poniższym linku:

nocleg


Pogoda

Średnia temperatura powietrza w Kijowie w grudniu wynosi 0°C, a liczba dni deszczowych  12.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Kijowie lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!