Tanie loty do Kirgistanu

Zapierające dech w piersiach górskie widoki, piaszczyste plaże jeziora Issyk-kul, ośnieżone szczyty, zielone doliny - przyroda Kirgistanu jest naprawdę niesamowita. Możecie się o tym przekonać na własne oczy już we wrześniu, nadarza się bowiem okazja, aby polecieć tam z Berlina za niewielkie pieniądze.

Loty operowane są przez linie lotnicze Pegasus Airlines. Cena za lot w dwie strony wynosi 1199 PLN.

ZAREZERWUJ LOT DO BISZKEKU

Przykładowy plan wycieczki:

04.09.2017: wylot z lotniska Berlin Schönefeld o 12:30, przylot do Biszkeku następnego dnia (05.09.20174:10

14.09.2017: wylot z Biszkeku o 16:00, przylot na lotnisko Berlin Schönefeld następnego dnia (15.09.2017) o 12:45

W podróż bez dodatkowych opłat możecie wziąć ze sobą bagaż podręczny o wymiarach nie większych niż 55x40x20 cm oraz wadze do 8 kg.

Potrzebujecie noclegu? Skorzystajcie z naszej wyszukiwarki.

ZAREZERWUJ NOCLEG W BISZKEKU

Biszkek to stolica Kirgistanu, położona nad rzekami Ała Arcza i Ałamedin. Miasto przecina kanał Wielki Czujski. W mieście zobaczycie budynki pamiętające sowieckie czasy. Interesującym przeżyciem jest wybranie się na tradycyjny bazar, gdzie możecie dostać świeże produkty spożywcze i mnóstwo innych rzeczy. Spróbujcie też kuchni Kirgistanu.

Skorzystajcie też z okazji, aby zwiedzić stolicę Niemiec - Berlin. W mieście tym znajdziecie zarówno muzea, jak i miejsca, w których możecie się dobrze zabawić. Z kilku punktów możecie podziwiać panoramę miasta, m.in. z wieży telewizyjnej, Reichstagu oraz Kolumny Zwycięstwa. Chcecie dowiecieć się więcej o stolicy Niemiec? Przeczytajcie nasz przewodnik po Berlinie.

Wolicie podróżować, niż planować wycieczki? Bardzo dobrze trafiliście. Chętnie zajmiemy się organizacją Waszego wyjazdu, i to zupełnie za darmo. Wystarczy, że do nas napiszecie. Więcej informacji o naszej usłudze znajdziecie na tej stronie - klik.

Źródło: Biblia Taniego Latania