Tanie loty do Lizbony! 200 zł w obie strony!

[LAST MINUTE] Przedłużony weekend w stolicy Portugalii. 200 zł za loty w dwie strony!


Terminy lotów do Lizbony:

08.12.2018: wylot z Wrocławia o 11:50, przylot do Lizbony o 14:35

11.12.2018: wylot z Lizbony o 06:05, przylot do Wrocławia o 10:45

Standardowa cena lotów do Lizbony: 250-350

Cena w tej ofercie: 200 zł!

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

lisbon praca do comercio 373x221ilustracjaLIS 380x221

Odwiedź Lizbonę tuż przed świętami, by uciec przed zimową chandrą oraz wybrać się na zakupy na targi świąteczne Natalis, które w tym roku potrwają do 9 grudnia. Na barwnych stoiskach można znaleźć m.in. rękodzieło, zabawki, ubrania i biżuterię. Koniecznie trzeba też obejrzeć bożonarodzeniowe szopki (presépio), skosztować grzanek z cukrem i cynamonem (rabanadas) i grzanego wina.

Z lotniska do centrum miasta najwygodniej dostać się metrem lub autobusem; ceny biletów wahają się od 13 do 22 zł, a czas przejazdu to ok. 30 minut. Lizbona kusi wieloma pięknymi zabytkami, a najważniejsze z nich to wieża Belém, klasztor Hieronimitów, zamek św. Jerzego i katedra Sé. Przechadzając się po mieście, warto wypatrywać błękitnych kafelków azulejos, którymi udekorowane są i kościoły, i zwykłe domy. 

Polecamy rozważyć w pobliżu stacji metra, co znacznie ułatwi zwiedzanie. Najwięcej atrakcji skupionych jest w dzielnicach Baixa i Alfama.


Noclegi w Lizbonie znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Pogoda w grudniu

Średnia temperatura powietrza: 14°C; liczba dni deszczowych: 14.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Lizbonie lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych! Udanej podróży!