Tanie loty do Lizbony! Już od 170 zł w obie strony!

Przedłużony weekend w Lizbonie! Spędź kilka dni w niesamowitej stolicy Portugalii!


Terminy lotów do Lizbony:

12.01.2019: wylot z Wrocławia o 11:50, przylot do Lizbony o 14:35

15.01.2019: wylot z Lizbony o 6:05, przylot do Wrocławia o 10:45

Standardowa cena lotów do Lizbony: 300 350 zł

Cena w tej ofercie: 170 zł!

Pamiętajcie, że Lizbona znajduje się w innej strefie czasowej niż Polska (UTC/GMT +/- 0), a więc od czasu polskiego należy odjąć jedną godzinę (w Polsce o godzinie 16:00 w Portugalii jest 15:00).

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

 Lizbona-portugalia-breakplanLizbona-portugalia-breakplan

 

 

 

 

 

Lizbona, jedna z najtańszych europejskich stolic, jest idealnym pomysłem na kilkudniowy wypad. Kojarzy się z żółtymi tramwajami, tradycyjnym fado i wspinaczkami po stromych uliczkach. Miasto posiada unikatową architekturę, którą podziwiać można godzinami. Obowiązkowymi punktami jest dzielnica Belem z charakterystyczną wieżą, najstarsza część miasta – Alfama, czy Zamek Świętego Jerzego. Koniecznie musicie też spróbować typowego portugalskiego ciastka pochodzącego z Lizbony – Pastéis de nata.

Port lotniczy Humberto Delgado znajduje się 7 km od Lizbony. Do centrum miasta najlepiej dostać się metrem. Koszt biletu to 1,45 euro + 0,5 euro za kartę. By wyjść w ścisłym centrum należy zmienić linię z czerwonej na zieloną nie wychodząc przy tym za bramki.

Noclegu polecamy szukać w centrum miasta, bądź pomiędzy centrum, a dzielnicą Belem.


Noclegi w Lizbonie znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Pogoda w styczniu

Średnia temperatura powietrza: 13oC, liczba dni deszczowych: 14.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Lizbonie lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!