Tanie loty do Londynu

Londyn jest tętniącą życiem stolicą Zjednoczonego Królestwa.To jedno z najważniejszych światowych centrów biznesowych, finansowych i kulturalnych. Jednak codziennie o godz. 17:00 całe miasto zamiera na chwilę, by móc rozkoszować się filiżanką pysznej herbaty w czasie tradycyjnego „tea time”.W Londynie możecie zetknąć się z praktycznie każdą kulturą świata.

W czerwcu dostępne są bezpośrednie loty z Gdańska do Londynu już od 173 PLN w dwie strony! Loty realizowane są przez linię lotniczą Ryanair.

ZAREZERWUJ LOT DO LONDYNU

Proponowany plan wycieczki:

09.06.2017: wylot z Gdańska 22:25, przylot do Londynu 23:40

11.06.2017: wylot z Londynu 18:50, przylot do Gdańska o 22:00

Cena obejmuje bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 55x40x20 cm, a także dodatkowy mały bagaż o wielkości nieprzekraczającej 35x20x20 cm.

Potrzebujecie noclegu? Na naszej stronie znajdziecie wyszukiwarkę, dzięki której znajdziecie najbardziej Wam odpowiadający hotel czy hostel.

ZAREZERWUJ NOCLEG W LONDYNIE

Słynny Big Ben, Pałac WestminsterskiTower Bridge, nowoczesny London Eye, siedziba brytyjskiej monarchii Buckingham Palace, to tylko niektóre z miejsc, które w Londynie wręcz trzeba zobaczyć. Inspiracje możecie znaleźć w naszym przewodniku po stolicy Wielkiej Brytanii, który dodatkowo zapozna Was ze zwyczajami panującymi w tym mieście, a także dostarczą wielu przydanych informacji i cennych wskazówek, jak np. co i gdzie warto tu zjeść.

Napiszcie do nas, pomożemy! A co najlepsze, zrobimy to nie tylko dobrze, ale także bezpłatnie.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.

Źródło: wakacyjnipiraci.pl