Tanie loty do Londynu! Już od 78 zł w obie strony!

City break w stolicy Wielkiej Brytanii! Krótka wycieczka do jednego z najchętniej odwiedzanych miast w świetnej cenie!


Terminy lotów do Londynu:

09.02.2019: wylot z Poznania o 18:55, przylot do Londynu o 20:05

12.02.2019: wylot z Londynu o 08:35, przylot do Poznania o 11:35

Standardowa cena lotów do Londynu: 200 250 zł

Cena w tej ofercie: 78 zł!

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

 Londyn-wielka brytania-breakplanLondyn-Wielka brytania-breakplan

 

 

 

 

  

Londyn to obowiązkowy punkt na mapie każdego podróżnika. Miasto pełne zabytków, pięknej architektury i świetnej atmosfery na pewno będzie atrakcją dla każdego. W Londynie miejsc wartych zwiedzenia jest niesamowicie dużo, ale krótka i intensywna wycieczka będzie wystarczająca, by zobaczyć najważniejsze z nich. London Eye, Big Ben, Buckingham Palace, Tower of London, Tower Bridge to tylko niektóre z atrakcji stolicy Wielkiej Brytanii. Warto więc skorzystać z oferty i polecieć do Londynu w tak niskiej cenie!

Lotnisko Londyn Stansted zlokalizowane jest 50 km. od Londynu. Do miasta najtaniej dojechać można autobusem EasyBus. Kupując bilet przez internet, na miesiąc przed podróżą, ceny zaczynać się będą od 1,95£ (im później kupiony bilet, tym będzie droższy). Podróż do centrum Londynu trwa około 80 minut.

Noclegu najlepiej szukać w okolicy nazywanej Central London. Polecamy zakwaterowanie w hostelach, by móc nieco zaoszczędzić.


Noclegi w Londynie znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Pogoda w lutym

Średnia temperatura powietrza: 6oC, liczba dni deszczowych: 10.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Londynie lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!