Tanie loty do Londynu! Tylko 78 zł w obie strony!

Leć do stolicy Anglii na weekend! Loty do Londynu w styczniu za jedyne 78 zł w dwie strony!


Terminy lotów do Londynu:

25.01.2019: wylot z Gdańska o 22:20, przylot do Londynu o 23:40

28.01.2019: wylot z Londynu 09:30, przylot do Gdańska o 12:40

Standardowa cena lotów do Londynu: 150-250 

Cena w tej ofercie: 78 zł!

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

 wLondon Ilustracja2wLondon Ilustracja1

Nie masz pomysłu, co robić w styczniowy, ponury weekend? Krótki wypad do stolicy Anglii będzie idealnym rozwiązaniem! Londyn jest miastem znanym na całym świecie oraz odwiedzanym przez rzesze turystów przez cały rok. Londyn ma niepowtarzalny klimat, który udziela się odwiedzającym zarówno w gorące letnie dni, jak i chłodniejsze styczniowe wieczory. Jesteś fanem pięknej architektury, ciekawych muzeów lub zakupów? Londyn to miejsce w sam raz dla Ciebie! Do najważniejszych miejsc i atrakcji do zobaczenia w Londynie zalicza się Tower Bridge, Big Ben, London Eye, Buckingham Palace, Oxford Street oraz National Gallery.

Z lotniska Stansted do Londynu najlepiej dostać się autobusem. Cena za bilet w jedną stronę wynosi od 29,50 zł do 54 zł (od 6 do 11 funtów) w zależności od linii przejazdu. Ceny w easyBus zaczynają się już od 9,80 zł (2 funty), ale wszystko zależy od dnia i godziny kursu. Im szybciej bilety będą rezerwowane, tym będą one tańsze. Przejazd trwa około godziny.

Polecamy rozważyć nocleg w pobliżu stacji metra, co znacznie ułatwi poruszanie się między atrakcjami.


Noclegi w Londynie znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Pogoda w styczniu

Średnia temperatura powietrza: 5oC, liczba dni deszczowych: 19.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Londynie lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!