Tanie loty do Londynu! 95 zł w obie strony!

Przedświąteczny Londyn w świetnej cenie! Odwiedź Winter Wonderland w Hyde Parku i zrób gwiazdkowe zakupy na Oxford Street!


Terminy lotów do Londynu:

07.12.2018: wylot z Gdańska o 22:20, przylot do Londynu o 23:40

11.12.2018: wylot z Londynu o 18:45, przylot do Gdańska o 21:15

Standardowa cena lotów do Londynu: 150-250 

Cena w tej ofercie: 95 zł!

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

 ilustracja NHM Londyn 377x221ilustracja Tamiza Londyn 377x221

Jingle bells, jingle bells, jingle all the way! Jeśli chcecie poczuć atmosferę anglosaskich świąt, wybierzcie się do Londynu. Ulice handlowe przystrojone są tysiącem lampek, na placu Trafalgar Square stoi gigantyczna choinka, a w Hyde Parku działa Winter Wonderland, na którym można napić się pysznego  grzanego wina, spróbować świątecznych przysmaków i pojeździć na łyżwach.

Z lotniska Stansted do Londynu najlepiej przedostać się autokarem, np. takim oferowanym przez przedsiębiorstwo easyBus. Ceny biletów zaczynają się od 2,99 GBP, czyli ok. 14 zł. Zwiedzanie warto rozpocząć w dzielnicy City of London, w której znajdują się najsłynniejsze zabytki Londynu  Tower of London, St. Paul's Cathedral, Big Ben i London Eye.  Kolejne dni można przeznaczyć na zwiedzanie odleglejszych dzielnic oraz wizytę w muzeach. Wstęp do wielu z nich jest darmowy! Za darmo zobaczycie ekspozycje m. in. w Natural History Museum, Victoria & Albert Museum, National Gallery i Tate Modern.

Polecamy rozważyć nocleg w pobliżu stacji metra, co znacznie ułatwi poruszanie się między atrakcjami.


Noclegi w Londynie znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Pogoda w grudniu

Średnia temperatura powietrza: 7oC, liczba dni deszczowych: 17.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Londynie lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!