Tanie loty do Lwowa

Marzysz o podróży do niezwykłego kraju, z magicznymi krajobrazami, wspaniałą przyrodą i ciekawą kulturą, bogatą historią i dobrym jedzeniem? Co powiesz na Ukrainę? Nasz wschodzi sąsiad to naprawdę niezwykłe miejsce - to tu stykają się ze sobą i przenikają kultury Wschodu i Zachodu. Na tych terenach zauważyć można wpływy Bizancjum i Tatarów mieszające się z wpływami rosyjskimi, polskimi czy węgierskimi. Wszystko to razem tworzy unikalną mozaikę niezwykłych zwyczajów i tradycji. Mamy dla Was ofertę lotów do Lwowa, z której aż szkoda nie skorzystać!

październiku dostępne są bezpośrednie loty z Wrocławia do Lwowa już od 78 PLN w dwie strony! Loty realizowane są przez linię Wizzair.

ZAREZERWUJ LOT DO LWOWA

Proponowany plan wycieczki:

12.09.2017: wylot z Wrocławia 12:00, przylot do Lwowa 14:15

19.09.2017: wylot z Lwowa 14:45, przylot do Wrocławia 15:00

Najniższa cena dostępna jest dla osób posiadających kartę Wizz Discount Club, osoby nie posiadające członkostwa za bilety zapłacą 183 zł. Cena obejmuje jeden mały bagaż podręczny o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm.

Potrzebujecie noclegu? Na naszej stronie znajdziecie wyszukiwarkę, dzięki której znajdziecie najbardziej Wam odpowiadający hotel czy hostel.

ZAREZERWUJ NOCLEG WE LWOWIE

Lwów ze względu na historię jest bardzo ważnym miejscem dla Polaków, ale poza tym pięknym miastem Ukraina ma wiele do zaoferowania - od dzikich, górskich krajobrazów w Karpatach, przez średniowieczne twierdze i piękne, potężne miasta (dlaczego potężne? Chociażby dlatego, że Kijów jest dwukrotnie większy od Warszawy), po słoneczne i piaszczyste wybrzeża morza Czarnego i Azowskiego. Koniecznie zajrzyjcie do naszego przewodnika po Ukrainie, który szczegółowo oprowadzi Was po atrakcjach i zabytkach naszych wschodnich sąsiadów. 

Napiszcie do nas, pomożemy! A co najlepsze, zrobimy to nie tylko dobrze, ale także bezpłatnie.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.

Źródło: mlecznepodroze.pl