Tanie loty do Lwowa! 98 zł w obie strony!

Tanie loty na Ukrainę!

Wybierz się do zabytkowego Lwowa za jedyne 98 zł!


Tanie loty do Lwowa można zarezerwować w podanych terminach:

10.12.2018: wylot z Wrocławia o 16:55, przylot do Lwowa o 19:05

12.11.2018: wylot z Lwowa o 18:55, przylot do Wrocławia o 19:05

Standardowa cena lotów do Lwowa: 200-300 

Nasze loty: 98 zł!

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

 ilustracja2 Lwow 3777x221ilustracja1 Lwow 377x221

Zarezerwuj dwudniowy urlop na początku grudnia, aby zwiedzić Lwów w spokoju i ciszy. Unikniesz kolejek i wysokich cen za nocleg, a przy okazji zobaczysz piękne bożonarodzeniowe dekoracje.

Z lotniska do centrum miasta najlepiej dojechać autobusem miejskim. Za 5 UAH, czyli niecałą złotówkę, dostaniesz się w kwadrans do prospektu Svobody, głównej ulicy we Lwowie.  Zwiedzanie warto rozpocząć właśnie na tej alei, prowadzi ona bowiem do majestatycznego Teatru Wielkiego z XIX w. Kilka kroków dalej znajduje się wpisane na listę UNESCO Stare Miasto, a na nim piękne zabytki: Wysoki Zamek, kościół św. Piotra i Pawła, rynek z ratuszem i fontanną Neptuna, Katedra Łacińska, kaplica Bojmów i kościół Bernardynów.

Polecamy rozważyć nocleg w centrum lub w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej. Warto szukać obiektów znajdujących się w okolicach prospektu Svobody i Starego Miasta.


Noclegi we Lwowie znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Pogoda

Średnia temperatura powietrza we Lwowie w grudniu wynosi -1oC, a liczba dni deszczowych 12.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć we Lwowie lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!