Tanie loty do Lwowa! Już od 78 zł w obie strony!

Chcecie poznać miasto, które przez wiele lat należało do Polski? Zapraszamy na wycieczkę do Lwowa!


Terminy lotów do Lwowa:

07.02.2019: wylot z Katowic o 12:40, przylot do Lwowa o 14:35

09.02.2019: wylot z Lwowa o 18:35, przylot do Katowic o 18:30

Standardowa cena lotów do Lwowa: 200 250 zł

Cena w tej ofercie: 78 zł!

Pamiętajcie, że Lwów znajduje się w innej strefie czasowej niż Polska (UTC/GMT +2 godziny), a więc do czasu polskiego należy dodać jedną godzinę (w Polsce o godzinie 16:00 na Ukrainie jest 17:00)

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

 Lwow-ukraina-breakplanLwow-Ukraina-breakplan

 

 

 

 

 

Lwów był kiedyś bardzo ważnym polskim ośrodkiem naukowym i kulturowym. Dla wielu podróż w tamte rejony może być sentymentalnym powrotem do przeszłości. Koniecznie należy przejść się po, wpisanym na listę UNESCO, Starym Mieście, gdzie widoczna jest panująca tam kiedyś różnorodność kulturowa. Architekturą zachwycają: Katedra Łacińska oraz Sobór świętego Jura, a Opera Lwowska zapiera dech w piersiach.

Lotnisko we Lwowie położone jest 11 km od miasta. Do jego centrum dojechać można trolejbusem numer 9, przejazd trwa około 13 minut i kosztuje 3 hrywny. Alternatywą jest autobus miejski 48, podróż trwa 15 minut, a bilet kosztuje 4 hrywny.

Polecamy szukać noclegu w centrum, by zaoszczędzić czas na zwiedzanie. Ceny na Ukrainie są niższe, niż w Polsce, więc nocleg nawet w ścisłym centrum nie nadwyręży Waszego portfela.


Noclegi we Lwowie znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Pogoda w lutym

Średnia temperatura powietrza: -1oC, liczba dni deszczowych: 4.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć we Lwowie lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!