Tanie loty do Madrytu! Tylko 144 zł w obie strony!

Tanie loty do Hiszpanii!

Odwiedź Madryt – miasto wielkich muzeów, światowego futbolu i wiecznej fiesty!


Tanie loty do Madrytu można zarezerwować w podanych terminach:

13.11.2018: wylot z Wrocławia o 19:05, przylot do Madrytu o 22:25

20.11.2018: wylot z Madrytu o 15:25, przylot do Wrocławia o 18:40

Standardowa cena lotów do Madrytu: 350-400 

Nasze loty: 144 zł!

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

 ilustracja2 Madryt 375x221ilustracja1 Madryt 377x221

Lotnisko w Madrycie zlokalizowane jest zaledwie 13 kilometrów od centrum miasta. Najszybszym i najtańszym środkiem komunikacji jest metro, którym za 5 EUR można dojechać do Nuevos Ministerios, głównego dworca kolejowego. Podróżni mogą skorzystać także z autobusów, taksówek oraz aplikacji Uber. Polecamy rozważyć nocleg w centrum, np. w okolicach Plaza de Santa Ana, lub w dzielnicach Chamberi i Tetuan.


Noclegi w Madrycie znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Zwiedzanie warto rozpocząć w Centro, sercu miasta, w którym zlokalizowane są takie zabytki jak Pałac Królewski, Plaza Mayor i Puerta del Sol. Kolejne dni polecamy przeznaczyć na odwiedziny w słynnych muzeach sztuki, np. Prado i Thyssen-Bornemisza, a następnie odpoczynek w pobliskim parku Retiro, w którym znajdują się monumentalne fontanny i piękny Pałac Kryształowy. Wieczory można ciekawie spędzić w dzielnicy Masalana, słynącej z nocnego życia i klimatu bohemy. W trakcie ostatnich dni podróży warto rozglądać się za pamiątkami na słynnym pchlim targu El Rastro w dzielnicy Latina lub nieco mniejszym targowisku na Plaza Mayor, a także wybrać się na stadion Santiago Bernabéu. Spragnieni wrażeń mogą za 5 EUR dojechać autokarem do Toledo, oddalonego od stolicy o niecałą godzinę drogi. 45 kilometrów od Madrytu znajduje się zaś Escorial ze słynnym zespołem pałacowo-klasztornym z XVI w, do którego można dojechać pociągiem za ok. 6 EUR. Stolica Hiszpanii stanowi ponadto świetną bazę wypadową do średniowiecznej Ávili; dostaniecie się tam koleją w nieco ponad godzinę, a cena biletu wyniesie 8 EUR.


Pogoda

Średnia temperatura powietrza w Madrycie w listopadzie wynosi 14oC, a liczba dni deszczowych 9.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Madrycie lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!