Tanie loty do Malmö w Szwecji! 78 zł w obie strony!

Przedłuż sobie z nami weekend w Szwecji i Danii!


Terminy lotów do Malmö:

15.02.2019: wylot z Katowic o 06:40, przylot do Malmö o 08:10

18.02.2019: wylot z Malmö o 13:15, przylot do Katowic o 14:35

Standardowa cena lotów do Malmö : 200-300 zł

Cena w tej ofercie: 78 zł

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

 Malmo PanoramaMalmo Pomnik

Malmö jest centrum gospodarczym i kulturalnym południowej Szwecji. To idealny wybór na długi weekend. Znajduje się tam między innymi renesansowy zamek Malmöhus czy Turning Torso, czyli najwyższy szwedzki budynek o bardzo ciekawej architekturze, a w jego pobliżu także Muzeum Sztuki Współczesnej.

Lotnisko Malmö-Sturup zlokalizowane jest 28 km od centrum Malmö i około 36 km od Kopenhagi. Bezpośrednio z lotniska do Malmö dostać można się busem Flygbussarna. Cena online to 105 SEK (około 43 PLN), 115 SEK przy zakupie biletu w kasie lub biletomacie. Podróż trwa około 40 minut. Z Malmö Centralstation (stacja zarówno autobusów, jak i pociągów) możemy dostać się do Kopenhagi. Dojazd autokarem FlixBus zajmie nam około 40 minut i kosztować będzie między 20 a 30 PLN. Możliwy jest również przejazd pociągiem.


Noclegi w Malmö znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Pogoda w styczniu

Średnia temperatura powietrza: 3oC; liczba dni deszczowych: 10.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Malmö lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!