Tanie loty do Marsylii! Już od 68 zł w obie strony!

City break w południowej Francji! Wykorzystaj styczniowy weekend i zwiedź malowniczą Marsylię!


Terminy lotów do Marsylii:

25.01.2019: wylot z Krakowa o 17:00, przylot do Marsylii o 19:20

28.01.2019: wylot z Marsylii o 19:45, przylot do Krakowa o 22:05

Standardowa cena lotów do Marsylii: 200 250 zł

Cena w tej ofercie: 68 zł!

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

 Marsylia-Francja-breakplanMarsylia-Francja-breakplan

 

 

 

 

 

Marsylia to malownicze miasto portowe. Jest drugie co do wielkości we Francji, jednak nie przytłacza swoim rozmiarem i zachęca do wizyty. Spotkamy się tam z dużą różnorodnością zarówno przyrodniczą jak i kulturową. Warto zaopatrzyć się w buty sportowe, ponieważ pomimo, że Marsylia leży nad morzem, to powstała na wzgórzach i wzniesieniach, więc czasami trzeba będzie się trochę powspinać. Większość atrakcji turystycznych zlokalizowana jest w okolicy starego portu, więc krótki city break z pewnością starczy, by zobaczyć najważniejsze miejsca tego pięknego miasta. Obowiązkowymi punktami są: Bazylika Notre Dame de la Garde, ulica La Canebière i Stary Port. Jeśli starczy czasu, warto też wybrać się na Wyspę If i zwiedzić jej zamek – więzienie, gdzie dzieje się akcja fikcyjnej powieści Hrabia Monte Christo.

Lotnisko Marseille Provence zlokalizowane jest 25 km od samej Marsylii. Do centrum najszybciej i najtaniej dojechać pociągiem. Koszt to 5,1€, a czas podróży między 15, a 25 minut.

Podczas szukania noclegu polecamy zakwaterowanie w centrum i unikanie dzielnicy Belsunce Quartier (między dworcem kolejowym, a starówką).


Noclegi w Marsylii znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Pogoda w styczniu

Średnia temperatura powietrza: 11oC, liczba dni deszczowych: 7.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Marsylii lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!