Tanie loty do Mediolanu! 78 zł w obie strony!

Tanie loty do Włoch!

Wybierz się do pięknego Mediolanu za jedyne 78 zł!


Tanie loty do Mediolanu można zarezerwować w podanych terminach:

13.11.2018: wylot z Katowic o 10:10, przylot do Mediolanu o 12:00

17.11.2018: wylot z Mediolanu o 12:30, przylot do Katowic o 14:15

Standardowa cena lotów do Mediolanu: 150-200 

Nasze loty: 78 zł!

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

 ilustracja1 Mediolanilustracja CastelloSforzesco 377x221

Wybierz się do Włoch późną jesienią, aby uniknąć upalnej pogody, tłumów i wysokich cen! Zwiedzanie Mediolanu w listopadzie jest znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze niż w sezonie turystycznym.

Z lotniska Orio al Serio do centrum miasta najlepiej przedostać się autokarem. Cena biletu dla jednej osoby oscyluje wokół 5 EUR, a czas przejazdu wynosi ok. 50 minut. Na miejscu działa również Uber. Zwiedzanie warto rozpocząć w dzielnicy Centro Storico, wyróżniającej się obecnością najpiękniejszych zabytków – katedry Il Duomo, pałacu królewskiego, galerii Wiktora Emanuela II i sceny operowej La Scala. Z centrum łatwo dojechać do innych dzielnic Mediolanu, np. artystycznej Brery i romantycznego Navigli. Warto wybrać się na jednodniową wycieczkę do leżącego u stóp Alp miasteczka Bergamo, które zachwyca kolorową architekturą i malowniczymi krajobrazami. Z Mediolanu można dojechać tam pociągiem za 5 EUR.

Polecamy rozważyć nocleg w centrum lub w pobliżu stacji metra. O ile noclegi w dzielnicy historycznej mogą być drogie, tak na przedmieściach Mediolanu, tj. w okolicach Porta Romana, Porta Venezia, Città Studi i San Siro powinno być znacznie taniej.


Noclegi w Mediolanie znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Pogoda

Średnia temperatura powietrza w Mediolanie w listopadzie wynosi 9oC, a liczba dni deszczowych 12.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Mediolanie lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!