Tanie loty do Mediolanu! Już od 38 zł w obie strony!

Supertanie loty do Mediolanu już od 38 zł w obie strony! Spędź kilka dni w europejskiej stolicy mody!


Terminy lotów do Mediolanu:

24.11.2018: wylot z Katowic o 20:55, przylot do Mediolanu o 22:45

28.11.2018: wylot z Mediolanu 10:55, przylot do Katowic o 12:45

Standardowa cena lotów do Mediolanu: 250 300 

Cena w tej ofercie: 38 zł!

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

 Mediolan-Włochy-breakplanMediolan-Włochy-breakplan

 

 

 

 

 

Mediolan jest pełnym kontrastów i pięknej architektury włoskim miastem. Paniom z pewnością kojarzyć się będzie z pokazami mody i znanymi projektantami. Panom - z piłką nożną i klubem A.C. Milan. Jednak niezależnie od zainteresowań wszyscy słyszeli na pewno o jednym z najpiękniejszych budynków sakralnych, jakim jest katedra w Mediolanie. W tym mieście każdy znajdzie coś dla siebie. Warto więc skorzystać z okazji i zwiedzić ciekawą stolicę Lombardii.

Lotnisko Mediolan–Malpensa to jedno z największych lotnisk we Włoszech, zlokalizowane 48 km od centrum Mediolanu. Najtańszym środkiem transportu do miasta jest autobus Malpensa Shuttle – cena biletu to 10€ w jedną stronę i 16€ w dwie strony. Kupując bilet przez internet, zapłacimy odpowiednio 8 i 14€. Czas przejazdu autobusu to 60 min. Wybierając pociąg, zapłacimy 13€ (w dwie strony 20€), a podróż będzie trwała 50min.

Dzięki dobrze rozwiniętej linii metra oraz transportu autobusowego łatwo w Mediolanie dotrzeć w każde miejsce. Dlatego polecamy noclegi poza centrum miasta i przemieszczanie się transportem publicznym.


Noclegi w Mediolanie znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Pogoda w listopadzie

Średnia temperatura powietrza: 11oC, liczba dni deszczowych: 12.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Mediolanie lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!