Tanie loty do Mediolanu! Tylko 78 zł w obie strony!

Tanie loty do Włoch!

Odwiedź Mediolan, perłę Lombardii, już za 78 zł!


Tanie loty do Mediolanu można zarezerwować w podanych terminach:

20.11.2018: wylot z Gdańska o 15:00, przylot do Mediolanu o 17:05

24.11.2018: wylot z Mediolanu o 17:35, przylot do Gdańska o 19:40

Standardowa cena lotów do Mediolanu: 150-200 

Nasze loty: 78 zł!

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

 ilustracja4Mediolanilustracja2 Mediolan

Z lotniska Orio al Serio do centrum miasta najlepiej dostać się autokarem typu shuttle bus. Cena biletu dla jednej osoby oscyluje wokół 5 EUR, a czas przejazdu wynosi ok. 50 minut. Na miejscu działa również Uber. Polecamy rozważyć nocleg w centrum miasta lub niedaleko stacji metra.

Zwiedzanie warto rozpocząć w dzielnicy Centro Storico, skupiającej w sobie to, co w Mediolanie najsłynniejsze  elegancką architekturę i luksus największych domów mody. Kolejne dni proponujemy przeznaczyć na rekonesans dzieł sztuki w przesyconej atmosferą bohemy dzielnicy Brera, spacer nad kanałami Navigli oraz odpoczynek w parku Sempione. Ostatniego dnia wycieczki możecie udać się do leżącego u stóp Alp miasteczka Bergamo, które zachwyci Was kolorową architekturą i malowniczymi krajobrazami. Z Mediolanu dojedziecie tam za 5 EUR.


Noclegi w Mediolanie znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Pogoda

Średnia temperatura powietrza w Mediolanie w listopadzie wynosi 9oC, a liczba dni deszczowych 12.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Mediolanie lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!