Tanie loty do Norymbergi! Już od 38 zł w obie strony!

Przedłużony weekend u naszych zachodnich sąsiadów! Historyczna Bawaria w super niskiej cenie!


Terminy lotów do Norymbergi:

25.01.2019: wylot z Krakowa o 08:50, przylot do Norymbergi o 10:15

28.01.2019: wylot z Norymbergi o 06:55, przylot do Krakowa o 08:25

Standardowa cena lotów do Norymbergi: 200 250 zł

Cena w tej ofercie: 38 zł!

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

 Norymberga-Niemcy-breakplanNorymberga-niemcy-breakplan

 

 

 

 

 

Norymberga, drugie co do wielkości miasto w Bawarii, kojarzy się z piękną architekturą, która skrywa mroczną historię związaną z nazistami. Spacerując po mieście łatwo zauważyć kolorowe kamienice, monumentalny zamek i wczuć się w średniowieczny klimat. Obowiązkowymi miejscami do zwiedzenia są: Cesarski zamek Kaiserburg, kościół Św. Sebalda, czy głęboko związne z historią Reichsparteitagsgelände. Pomiędzy zwiedzaniem zabytków polecamy spróbować Rotbier, czyli czerwone piwo pochodzące właśnie z Norymbergi.

Lotnisko w Norymberdze oddalone jest jedyne 5 km. od centrum miasta, dokąd najlepiej dostać się kolejką miejską linii U2. Bilet kosztuje 3,1 euro (1,6 euro ulgowy), a podróż trwa 12 minut.

Polecamy noclegi poza centrum miasta i zakupienie karty Nürnberg Card, z którą przez dwa dni można korzystać za darmo z komunikacji miejskiej. Karta zapewnia też darmowe wstępy do niektórych atrakcji w mieście.


Noclegi w Norymberdze znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Pogoda w styczniu

Średnia temperatura powietrza: 2oC, liczba dni deszczowych: 12.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Norymberdze lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!