Tanie loty do Paryża

Niesamowity, romantyczny, pełen pięknych zabytków i uroczych zakątków – taki właśnie jest Paryż, stolica Francji, nazywany także europejską stolicą sztuki i miłości. To w tym mieście znajduje się jedna z najsławniejszych budowli na świecie, będąca także jego niezaprzeczalnym symbolem – wieża Eiffla, a w podparyskim Luwrze zobaczyć można najsłynniejszy obraz świata Monę Lisę. I nawet jeśli akurat nie jesteście zakochani polecamy odwiedzić Paryż bo to miasto po prostu trzeba zobaczyć!

sierpniu dostępne są bezpośrednie loty z Warszawy do Paryża już od 148 PLN w dwie strony! Loty realizowane są przez linię lotniczą Wizzair.

ZAREZERWUJ LOT DO PARYŻA

Proponowany plan wycieczki:

20.08.2017: wylot z Warszawy (lotnisko Chopina) 14:05, przylot do Paryża 16:25

23.08.2017: wylot z Paryża 16:55, przylot do Warszawy (lotnisko Chopina) 19:10

Powyższa cena biletu dostępna jest tylko dla członków Wizz Discount Club. Za bilet bez zniżki zapłacicie 271 PLN. W takiej cenie zabierzecie ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Potrzebujecie noclegu? Na naszej stronie znajdziecie wyszukiwarkę, dzięki której znajdziecie najbardziej Wam odpowiadający hotel czy hostel.

ZAREZERWUJ NOCLEG W PARYŻU

Z pewnością wszystkim nam, chociażby z nawy znane są takie atrakcje jak Wieża EifflaLuwrKatedra Notre DameWersalPola ElizejskieMoulin Rouge czy Disneyland, jednak Paryż skrywa o wiele, wiele więcej. Aby dowiedzieć się czego jeszcze nie można przegapić podczas pobytu w stolicy Francji koniecznie zajrzyjcie donaszego przewodnika po tym magicznym mieście.

Napiszcie do nas, pomożemy! A co najlepsze, zrobimy to nie tylko dobrze, ale także bezpłatnie.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.

Źródło: fly4free.pl