Tanie loty do Paryża! 114 zł w obie strony!

Super okazja! Poleć na styczniowy city break do Paryża! Loty w cenie 114 zł w dwie strony!


Terminy lotów do Paryża:

20.01.2019: wylot z Gdańska o 19:45, przylot do Paryża o 22:00

23.01.2019: wylot z Paryża o 22:30, przylot do Gdańska o 00:35+1

Standardowa cena lotów do Paryża: 200-250 

Cena w tej ofercie: 114 zł!

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

 Ilustracja 1 ParisIlustracja 2 Paris

Szukasz pomysłu na umilenie sobie zimnych styczniowych dni? Leć za grosze do pięknego Paryża! Stolica Francji przez wielu uznawana jest za europejską stolicę mody. Miasto posiada przepiękną architekturę i wiele zabytków znanych na całym świecie. Podczas wizyty w Paryżu koniecznie trzeba zobaczyć wieżę Eiffla, Luwr, katedrę Notre Dame i Łuk Triumfalny. Są to obiekty, które zachwycą nie tylko miłośników sztuki. Jeśli będziesz chciał udać się w podróż do czasów dzieciństwa, koniecznie wybierz się do Disneylandu. 

Z lotniska Beauvais do Paryża można przedostać się autobusem lotniskowym, który odjeżdża spod terminala bezpośrednio do dworca Paris Porte Maillot. Podróż trwa ok. 75 minut, bez przystanków po drodze. Bilet normalny w jedną stronę kosztuje ok. 73 zł (17 euro). Najtańszą opcją będzie jednak przejazd BlaBlaCarem - koszt podróży wyniesie Was ok. 25-35zł.

Polecamy rozważyć nocleg w pobliżu stacji metra, co znacznie ułatwi poruszanie się między atrakcjami.


Noclegi w Paryżu znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Pogoda w styczniu

Średnia temperatura powietrza: 5oC, liczba dni deszczowych: 14.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Paryżu lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!