Tanie loty do Paryża! 148 zł w obie strony!

Tanie loty do Francji!

Wybierz się do romantycznego Paryża za jedyne 148 zł!


Tanie loty do Paryża można zarezerwować w podanych terminach:

11.11.2018: wylot z Gdańska o 19:45, przylot do Paryża o 22:00

14.11.2018: wylot z Paryża o 22:30, przylot do Gdańska o 00:35+1

Standardowa cena lotów do Paryża: 300-400 

Nasze loty: 148 zł!

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

 ilustracja2 Paryilustracja1 Pary

Wybierz się na krótki urlop późną jesienią, aby uniknąć kolejek przed atrakcjami i wysokich cen za nocleg. Skorzystaj z pobytu w stolicy mody i zrób przedświąteczne zakupy w eleganckich butikach.

Aby przedostać się z lotniska w Beauvais do centrum Paryża, warto skorzystać z serwisu BlaBlaCar. Cena przejazdu dla jednej osoby oscyluje wokół 25-35 zł, a czas przejazdu wynosi niecałe 1,5 godziny. Pomiędzy lotniskiem a Paryżem kursują także autobusy i taksówki. Cena biletu autobusowego wynosi 17 EUR, czyli ok. 73 zł. Zwiedzanie warto rozpocząć w 1. dzielnicy, w której znajdują się Luwr i Palais-Royal. Stamtąd już rzut beretem do Pól Elizejskich i wieży Eiffla.

Proponujemy rozważyć nocleg w centrum lub w pobliżu stacji metra. Szukającym wygody i luksusu polecamy pobyt w dzielnicach Le Marais i Saint-Germain-des-Prés. Na przedmieściach, tj. okolicach Belleville, Buttes Chaumont i Place Monge powinno być równie spokojnie, jednak znacznie taniej.


Noclegi w Paryżu znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Pogoda

Średnia temperatura powietrza w Paryżu w listopadzie wynosi 7oC, a liczba dni deszczowych 15.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Paryżu lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!