Tanie loty do Paryża! Tylko 132 zł w obie strony!

Tanie loty do Francji!

Mikołajkowy pobyt w Paryżu za 132 zł!


Tanie loty do Paryża można zarezerwować w podanych terminach:

05.12.2018: wylot z Wrocławia o 19:30, przylot do Paryża o 21:35

07.12.2018: wylot z Paryża o 22:00, przylot do Wrocławia o 23:55

Standardowa cena lotów do Paryża: 300-400 

Nasze loty: 132 zł!

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka! Paryz-Francja-Breakplan2Paryz-Francja-Breakplan1

Wybierzcie się do Paryża na krótki mikołajkowy wypad! Poczujcie przedświąteczną atmosferę na jednym z bożonarodzeniowych jarmarków. Najbardziej znany znajduje się na Polach Elizejskich. Można tam kupić pamiątki, słodycze oraz grzane wino.  Warto również wybrać się na lodowisko i połączyć przyjemność z przebywania w pięknym miejscu z aktywnym wypoczynkiem. Oprócz sezonowych atrakcji warto wybrać się na Wieżę Eiffla, do Katedry Notre-Dame i któregoś z paryskich muzeów. Szczególnie polecamy słynny Luwr oraz Musee d'Orsay.

Z lotniska Beauvais do Paryża najlepiej dostać się BlaBlaCarem w cenie ok. 25-35 złotych. Można również dojechać tam autobusem. Czas przejazdu wynosi ok. 2,5 godziny, a jego koszt - 68-88 złotych.

Polecamy rezerwację noclegu w hostelu lub hotelu w pobliżu stacji metra, dzięki czemu z łatwością dostaniecie się w każdy zakątek Paryża.


Noclegi w Paryżu znajdziecie w poniższym linku:

nocleg


Pogoda

Średnia temperatura powietrza w Paryżu w grudniu wynosi 7oC. Liczba dni deszczowych: 18.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Paryżu lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!