Tanie loty do Phu Quoc

Kochacie Azję? Marzycie o tym, by w końcu wybrać się w tamte rejony? Chcecie spróbować wyśmienitego wietnamskiego jedzenia, powylegiwać się na malowniczych plażach, odpocząć od zgiełku miasta i zresetować się w pięknej scenerii? Mamy dla Was wspaniałą ofertę lotów na piękną wyspę Phu Quoc położoną w Wietnamie.

Za loty z Pragi do Phu Quoc zapłacicie 1538 PLN w dwie strony. Loty operowane są przez linie lotnicze China Southern Airlines i odbywają się w czerwcu.

ZAREZERWUJ LOT DO PHU QUOC

Przykładowy plan wycieczki:

06.06.2017: wylot z Pragi o 7:00, przylot do Phu Quoc następnego dnia (07.06.2017) o 19:25, międzylądowanie w Amsterdamie i Guangzhou

18.06.2017: wylot z Phu Quoc o 20:25, przylot do Pragi dnia 20.06.2017 o 16:45międzylądowanie w Guangzhou i Paryżu

Bez dodatkowych opłat możecie zabrać ze sobą bagaż podręczny o wadze do 5 kg, a także nadać bagaż rejestrowany nie cięższy niż 23 kg. Pamiętajcie, że aby dostać się do Wietnamu, musicie posiadać wizę. Więcej o polityce wjazdowej Wietnamu przeczytacie w naszym przewodniku.

Szukacie noclegów? Znajdziecie je przy pomocy naszej wyszukiwarki.

ZAREZERWUJ NOCLEG W PHU QUOC

Phu Quoc to wietnamska wyspa w Zatoce Tajlandzkiej. Jedne z ciekawszych atrakcji, które możecie tam zobaczyć, to dawne więzienie, pełniące obecnie rolę muzeum, park rozrywki Vinpearl Land, Vinpearl Safari, liczne pagody oraz wspaniałe plaże. Chcecie dowiedzieć się więcej o Wietnamie? Opisy atrakcji, informacje o kuchni i zwyczajach Wietnamczyków, a także przydatne wskazówki znajdziecie w naszym przewodniku po Wietnamie.

Skorzystajcie także z okazji, by zwiedzić Pragę. Stolica Czech to wyjątkowo interesująca turystyczna destynacja, w której znajdziecie m.in.: Most Karola oraz Archikatedrę św. Wita, Wacława i Wojciecha. Więcej o atrakcjach Pragi dowiecie się z naszego przewodnika po Pradze.

Nie macie czasu ani ochoty na planowanie wycieczek? Wystarczy, że do nas napiszecie, a my zupełnie za darmo zajmiemy się organizacją Waszej wycieczki. Więcej informacji o naszej usłudze znajdziecie na tej stronie - klik.

Źródło: fly4free.pl