Tanie loty do Pizy! Już od 137 zł w obie strony!

Spędź przedłużony weekend w Toskanii! Poczuj włoski klimat i zobacz słynną Krzywą Wieżę!


Terminy lotów do Pizy:

7.12.2018: wylot z Krakowa o 13:35, przylot do Pizy o 15:35

10.12.2018: wylot z Pizy o 12:45, przylot do Krakowa o 14:45

Standardowa cena lotów do Pizy: 200 250 zł

Cena w tej ofercie: 137 zł!

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

 Piza-Wlochy-breakplanPiza-Wlochy-breakplan

 

 

 

 

  

Piza znana jest głównie za sprawą Krzywej Wieży. Jednak to toskańskie, zabytkowe miasto to nie tylko fikuśna dzwonnica, lecz także miejsce narodzin Galileusza i ważny ośrodek uniwersytecki. Przyjemny spacer wśród promieni słońca po Polu Cudów, czyli placu Katedralnym, pozwoli wam zaczerpnąć nieco włoskiej kultury i wczuć się w tamtejszą atmosferę luzu. Warto zwiedzić romańską katedrę i baptysterium, a wieczorem wybrać się na przechadzkę nad rzekę Arno.

Lotnisko w Pizie znajduje się jedyne 2,5 km od stacji kolejowej i 4 km centrum. Można tę odległość pokonać pieszo, jednak z bagażami może to być trochę uciążliwe. Polecamy więc skorzystać z pociągu, który w 5 minut dowiezie Was na Dworzec Centralny. Koszt biletu to 2,7 euro w jedną stronę.

Piza nie jest dużym miastem, więc nocując poza centrum, łatwo będzie dojść bądź dojechać do najważniejszych miejsc w mieście. Polecamy jednak poszukać noclegu bliżej centrum, by móc wykorzystać każdą okazję na zwiedzanie!


Noclegi w Pizie znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Pogoda w grudniu

Średnia temperatura powietrza: 12oC, liczba dni deszczowych: 11.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Pizie lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!