Tanie loty do Podgoricy

Czarnogóra to piękny i wciąż nie do końca odkryty przez polskich turystów kraj. Zachwyca wspaniałymi widokami, wyśmienitą kuchnią, a jej mieszkańcy są mili i pomocni. Znajdziecie tam zarówno morze, jak i góry. Chociaż jej rozmiary nie są wielkie, na pewno nie będziecie się tam nudzić. Do stolicy Czarnogóry - Podgoricy - polecicie z Berlina w maju za 191 PLN w dwie strony.

Tanie loty z Berlina do Podgoricy znajdują się w ofercie linii lotniczych Ryanair.

ZAREZERWUJ LOT DO PODGORICY

Przykładowy plan wycieczki:

18.05.2017: wylot z lotniska Berlin-Schönefeld o 7:25, przylot do Podgoricy o 9:30

25.05.2017: wylot z Podgoricy 9:55, przylot na lotnisko Berlin-Schönefeld o 12:00

Podana cena dotyczy lotów z bagażem podręcznym nie przekraczającym wymiarów 55x40x20 cm wraz z dodatkowym małym bagażem nie większym niż 35x20x20 cm.

Szukacie noclegu? Znajdziecie go dzięki naszej wyszukiwarce.

ZAREZERWUJ NOCLEG W PODGORICY

Podgorica to nie tylko stolica Czarnogóry, to także największe miasto kraju. Miasto znane jest już od czasów rzymskich, kiedy nosiło nazwę Birziminium. Później było znane jako Ribnica. Niektóre z atrakcji, które znajdziecie w mieście, to Saborni Hram Hristovog Vaskrsenja oraz pomnik Władimira Wysockiego. Jeśli lubicie spędzać czas na łonie natury, wybierzcie się nad rzeki Tsrnoyevicha oraz Moraca. Ta ostatnia znajduje się w imponującym kanionie. Dodatkowo w Czarnogórze znajdziecie piękne wodospady, a jeśli zechcecie rozszerzyć swoją wycieczkę, możecie wybrać się np. do Albanii. Więcej informacji o Czarnogórze znajdziecie w naszym przewodniku po Czarnogórze.

Skorzystajcie także z okazji, by pozwiedzać Berlin. To niesamowite miasto zadowoli zarówno miłośników muzeów, jak i osoby gustujące w historycznych monumentach, a także tych, którzy lubią po prostu się dobrze zabawić. Nie wiecie, gdzie się wybrać w stolicy Niemiec? Nasz przewodnik po Berlinie pomoże Wam dokonać wyboru.

Nie macie czasu na planowanie swoich podróży? Napiszcie do nas, chętnie pomożemy Wam w kwestiach organizacyjnych związanych z Waszą wycieczką. Zrobimy to dobrze i bezpłatnie. Więcej o naszej usłudze przeczytacie na tej stronie - klik.

Źródło: loter.pl