Tanie loty do Porto

A gdyby tak odwiedzić Portugalię?? Co powiecie na Porto? To drugie co do wielkości miasto w tego kraju, najważniejsze północnej części Portugalii. Od lat rywalizuje ze stolicą – Lizboną o miano najpiękniejszego miasta kraju. W 1820 roku rozpoczęła się tu produkują znanego na całym świecie wina - Porto. Główną atrakcją jest nadrzeczna dzielnica Ribeira, a w niej wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Stare Miasto.

marcu dostępne są bezpośrednie loty z Warszawy do Porto już od 258 PLN w dwie strony! Loty realizowane są przez linię Wizzair.

ZAREZERWUJ LOT DO PORTO

Proponowany plan wycieczki:

11.03.2018: wylot z Warszawy (lotnisko Chopina) 21:50, przylot do Porto 00:45 (następnego dnia – 12.03.2018)

22.03.2018: wylot z Porto 01:35, przylot do Warszawy (lotnisko Chopina) 06:20

Najniższa cena dostępna jest dla osób posiadających kartę Wizz Discount Club, cena regularna to 307 zł. Cena obejmuje jedną sztukę małego bagażu podręcznego o wielkości nie przekraczającej 42 x 32 x 25 cm.

Potrzebujecie noclegu? Na naszej stronie znajdziecie wyszukiwarkę, dzięki której znajdziecie najbardziej Wam odpowiadający hotel czy hostel.

ZAREZERWUJ NOCLEG W PORTO

Co poza Porto warto zobaczyć w Portugalii? Nasz przewodnik po tym kraju przeprowadzi Was przed jego najważniejsze zabytki i atrakcje. Znajdziecie w nim także wiele przydatnych informacji i cennych wskazówek dotyczących zwyczajów i kultury Portugalii. Podpowiemy również jakie dania portugalskiej kuchni mogą skraść Wasze podniebienia oraz których win warto spróbować.

Napiszcie do nas, pomożemy! A co najlepsze, zrobimy to nie tylko dobrze, ale także bezpłatnie.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.

Źródło: wakacyjnipiraci.pl