Tanie loty do Porto! Tylko 205 zł w obie strony!

Tanie loty do Portugalii w połowie października!

Odwiedź nadmorskie Porto, słynące z doskonałego wina, łagodnego klimatu i kolorowej architektury.


Tanie loty do Porto można zarezerwować w podanych terminach:

16.10.2018: wylot z Warszawy o 21:00, przylot do Porto o 23:55

24.10.2018: wylot z Porto o 08:40, przylot do Brukseli o 12:05

24.10.2018: wylot z Brukseli o 15:25, przylot do Warszawy o 17:20

Standardowa cena lotów do Porto: 500-600 

Nasze loty: 205 zł!

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

 ilustracja2 Portoilustracja1Porto

Lotnisko w Porto zlokalizowane jest zaledwie 11 kilometrów od centrum miasta. Najszybszym i najtańszym środkiem komunikacji jest metro, którym w jedyne pół godziny można dostać się do rynku głównego  Praça da Liberdade. Bilet w jedną stronę kosztuje 2,45 EUR. Po mieście można poruszać się także przy pomocy aplikacji Uber. Polecamy rozważyć nocleg w centrum miasta lub niedaleko stacji metra. Zwiedzanie warto rozpocząć od dzielnicy historycznej, wyróżniającej się średniowieczną zabudową. W Ribeirze zastaniecie klimatyczne, ciasne uliczki i kolorowe mozaiki azulejos, a zwiedzanie uprzyjemnią Wam dźwięki melancholijnego fado oraz szum rzeki Douro. Po rekonesansie Starego Miasta proponujemy udać się do XIX-wiecznej Baixy, pełnej popularnych zabytków i eleganckich ulic handlowych. Warto odwiedzić również dzielnicę Villa Nova de Gaia, słynącą z rozległych winnic oraz pięknych plaż, na których można zażyć kąpieli w oceanie. Na koniec polecamy wybrać się na wycieczkę autokarową do Coimbry, oddalonej od Porto o półtorej godziny drogi.


Noclegi w Porto znajdziesz w poniższym linku:

nocleg


Pogoda

Średnia temperatura powietrza w Porto w październiku wynosi 17oC, a liczba dni deszczowych 15.


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Porto lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!