Tanie loty do Pragi! 78 zł w obie strony!

Tanie loty z Krakowa do Pragi. Leć na ferie do pięknej stolicy Czech!


Terminy lotów do Pragi:

20.01.2019: wylot z Krakowa o 13:50, przylot do Pragi o 14:55

24.01.2019: wylot z Pragi o 12:20, przylot do Krakowa o 13:30

Standardowa cena lotów do Pragi: 200-300 zł

Cena w tej ofercie: 78 zł!

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka! 

 ilustracja1 Praga 377x221ilustracja2 Praga 377x221

Praga to piękne miasto o bogatej historii, której początki sięgają czasów średniowiecza. Na stosunkowo rozległym obszarze zlokalizowanych jest wiele zabytków i atrakcji, stąd na zwiedzanie miasta najlepiej poświęcić kilka dni.

Z pewnością warto odwiedzić wzgórze zamkowe z imponującymi Hradczanami, katedrą św. Wita i Złotą Uliczką. Przy okazji pobytu na Hradczanach warto przespacerować się po Malej Stranie, na której znajduje się słynna ściana Johna Lennona. Ogromne wrażenie robi także malowniczy rynek z ratuszem staromiejskim, zegarem astronomicznym i kościołem Marii Panny przed Tynem. Must-see każdej wycieczki to również most Karola, strzeżony przez gotyckie figury świętych. W wolnej chwili polecamy udać się do Muzeum Secesji i Alfonsa Muchy oraz Muzeum Narodowego. 

Z lotniska na Stare Miasto w Pradze najlepiej dojechać autobusem i metrem. Cała podróż zajmie 40 minut, a bilet dla jednej osoby wyniesie 7-13 zł.

Atrakcyjny cenowo nocleg z łatwością można znaleźć blisko centrum, przy którejś ze stacji metra.


Noclegi w Pradze znajdziecie w poniższym linku:

nocleg


Pogoda w styczniu

średnia temperatura powietrza: 0°•  liczba dni deszczowych: 15


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Pradze lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą one ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!